Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Bir Kadın Yaratmak -2-

Post #1

Bir Kadın Yaratmak -2-Merakla açtım ...Bora "Harika bir geceydi, merak etmeyin bir daha ne sözünü ne de imasını yapacağım, benim için o bir rüyaydı" yazıyordu. Gülümsedim, insanın böyle anlayışlı ve düşünceli arkadaşları olması harikaydı.O sırada Aylin'in sesini duydum beni çağırıyordu, hemen yanına gittim. Yatakta oturmuş yorgana sarınmış şaşkın bir şekilde etrafına bakınıyordu. İçeri girdiğimde "Burası neresi... diye sordu.Ben "Bora'nın evindeyiz deyinde "Ooffff başım çok ağrıyor dün gece nooldu, ne kadar çok içmişim" dedi. Şaşırmıştım! Acaba gerçekten hatırlamıyor olabilir miyidi? "Aahhh çok ağrıyor başım ... elbiselerimi niye çıkarttın? Niye çıplağım ben naaptık dün gece" diye sorunca istemsizce yalan söyledim "Çok içtik, sonra buraya gelip müzik dinledik, içkiye devam ettik, sen çok sarhoş oldun kustun filan Bora'da burada kalın deyince burada kaldık. Sarhoşken 10 kaplan gücünde olduğunu söylemiş miydim" deyip sırıttım. Aylin acıyla buruşmuş yüzüyle beni onun bu kadar içki içmesini engellemediğim için ve sarhoşluğundan faydalanarak onu bu kadar hoyrat siktiğim için şikayet etmeye başlamıştı bile.Her şey eskisi gibiydi, gerçekten hiçbir şey hatırlamıyordu!!Vay be bu hap harikaydı.Uzun bir şikayet ve suçlama faslından sonra toparlanıp çıktık.Aylin bir hafta boyunca başımın etini yedi. Yok niye engel olmamışım o kadar içmesine, yok sarhoşken neden sikmişim onu her yanı ağrıyormuş ama hiç tınmadım bile içim içime sığmıyordu tek düşündüğüm bunu en kısa zamanda yine tekrarlamaktı.Bir hafta sonra evde rakı balık gecesi yaptığımızda yine tekrarladım ve yine harikaydı. Aylin alkol ve ilacı karıştırdığımda bir seks makinesine dönüşüyordu inanılmaz istekli oluyor, normalde asla yapmayacağı her türlü fantezi ve oyuna açık oluyor ve kolaylıkla orgazm olabilen bir kadına dönüşüyordu. Hayatımın en mutlu günlerini yaşıyordum ama Bora'yla geçirdiğimiz gece de aklımdan çıkmıyordu. O akşam karımın başka bir erkeğin altında inlemesi, amını götünü istekle siktirmesi, ağzında başka bir erkeğin sikiyle gözlerimin içine bakmasından aldığım zevk ve heyecan bambaşkaydı. O geceden beri yaklaşık 3 hafta geçmişti artık ciddi ciddi Bora'yla konuşup durumu anlatıp bir kere daha tekrarlamayı teklif etmeye karar verdim.Aylin'in de bu arada aybaşı başlamıştı. Yani hazırlık yapmak için en az 4 gün vardı önümde.Sabah ilk iş Bora'yı aradım hal hatırdan sonra öğlen beraber yemek yiyelim mi seninle bir şey konuşmak istiyorum dediğimde-Ya gerçekten sorun yok ben unuttum bile o geceyi... derken-Hayır başka bi şey konuşmak istiyorum dedim. Anlaştık ve öğlen yemekte buluştuk. Ona o gece olan her şeyi ve Aylin'in o gece yaptıklarımızı hiç hatırlamadığını anlattığımda Bora şaşkınlıkla-Hiç mi hatırlamıyor? Diye sordu-Evet hiçbir şey hatırlamıyor. Dediğimde yüzünde kocaman bir gülümse belirdi--Muhteşem! Çok rahatladım şimdi, seni şanslı hergele deyip gülmeye başladı.Ben ona bunu bir defa daha yapmak isteyip istemediğini sorduğumda ciddi misin diyebildi. Ona çok ciddi olduğumu ve o geceyi tekrarlamak istediğimi söylediğimde-Sen eminsen ben hazırım, istediğin zaman dedi.Anlaşmıştık çok mutluydum. Ofise döndüğümde hemen plan yapmaya başladım 4 gün sonra Perşembe günüydü Aylin'in aybaşı bitmiş olacaktı. Cumartesi evde bir parti yapmaya karar verip Aylin'in en sevdiği arkadaşları başta olmak üzere yakın çevremizi aramaya başladım. Ne olur ne olmaz diye Aylin'e emri vaki yapacaktım, planımı riske atmaya hiç niyetim yoktu.Şansıma Aylin'in en sevdiği arkadaşları Murat, Figen ve Seda kabul etmişti,tanıdığımız 4 kişi daha müsaitti. Bir de Aylin'in hiç tanımadığı benim iş yerinden ve üniversiteden 6 kişi daha davet etmiştim.Aylin'i arayarak cumartesi günü evde parti vermek istediğimi Figen, Murat ve Seda, Bora ve diğer 4 arkadaşımızın da gelmeyi istediklerini söyleyince kabul etmekten başka şansı kalmamıştı. Plan çalışıyordu içim içime sığmıyordu. İple çektim Cumartesi'yi.Beklenen gün gelmişti Aylin'le alışveriş yaptık evi hazırladık hava kararınca ilk konuklar gelmeye başlamıştı Parti başlamış içkiler su gibi akmaya başlamıştı. İçerisi çok kalabalıktı. Birden Bora'yı gördüm, gelmişti yanında da daha genç ve çok uzun boylu yapılı bir genç vardı. Doğruca yanımıza geldi. Biraz sıkıntılı görünüyordu, özür dileyen bir ifade ile kardeşinin üniversite okuduğu Polonya'dan sürpriz bir ziyaret yaptığını ve mecburen yanında getirmek zorunda kaldığını ve planı iptal etmemiz gerektiğini söyleyip özür dileyince dünya başıma yıkıldı. Günlerdir hayalini kurduğum plan bozulmak üzereydi. Öte yandan tanımadığım bir üçüncü kişiyle nasıl olacaktı Bora ne düşünürdü, kardeşi ne yapardı bir sürü soru kafamda uçuşuyordu.Hay Allah diyebildim sadece.Sonra Bora kardeşi Burak'ı benimle, Aylin'le ve diğer arkadaşlarımızla tanıştırdı. Müzik harikaydı, içkiler su gibi akıyordu. Herkes sarhoş olmuş dans ediyordu sadece Bora ve ben kontrollüydük. Bora salonun ortasında kardeşi ile dans eden Aylin'i izliyordu, aslında gözleriyle yiyordu. Onun da en az benim kadar hayal kırıklığına uğradığını anlamıştım. Aylin'e ilacı çoktan vermiştim, yine buram buram seks kokan bir kadına dönüşmüş çılgınca dans ediyordu, gerçekten de salondaki en harika kadındı kumral saçları çıplak omuzlarında dans ediyor, straples elbisesi, dimdik göğüslerini, kavisli belini ve dolgun kalçalarını sergiliyordu. Dizlerinin hemen üstünde başlayan elbisesinin etekleri ise o kıvırdıkça bir yukarı bir aşağı kayıp o ip incecik bileklerinin üzerindeki bacaklarının dişi güzelliğini sergiliyordu.Bora'yla göz göze geldik, yanıma gelerek gelsene bi dakika dedi ve beni daha sessiz olan mutfağa götürdü utangaç bir ifadeyle sana bir şey soracağım ama yanlış anlama lütfen dedi ve bu maceranın gizli kalmasını çok iyi anladığını ve aklına bir çözüm geldiğini söyleyerek Burak'a da o haptan verelim, hatta iki tane verelim o fazla doz alınca zaten uyuyakalır biz de planımızı uygulayabiliriz ne dersin? deyince sonunda yüzüm gülmüştü. Hemen kabul ettim ve Burak için duble doz bir içki hazırladım. Salona döndük Bora Burak'a hazırladığımız içkiyi verdi.Ben çok sarhoşmuşum gibi kanepeye oturdum. Karşımda dans eden Aylin'e baktım. Elindeki içkisi de gördüğüm kadarıyla bitmek üzereydi. Yanaklarının kızardığını, gözlerinin parlamaya başladığını görebiliyordum.Artık partinin bitmesini istiyordum. Herkesin gitmesini ve güzeller güzeli karımı amından götünden sikmeyi istiyordum. Aylin'in yanına gittim ve onunla dans etmeye başladım ellerim kalçalarında dolaşıyor, eteğini bilinçli olarak Bora'nın görebileceği yerlerde yukarı çekiyordum, Bora ise gülümsüyor, büyük olasılıkla Aylin'i nasıl sikeceğini düşünüyordu. Dozumuzu iyice arttırmıştık artık dilim Aylin'in ağzının içindeydi. Çılgınca öpüşüyorduk sonra Bora'nın bi şey işaret ettiğini gördüm telefonunu gösterip sizi çekebilir miyim diye soruyordu. Çok iyi bir fikirdi daha sonra seyredebilirdik bu muhteşem geceyi. Gözlerimle onaylayınca Bora telefonunu kaldırdı ve çekmeye başladı. Aylin dilimi emiyordu , ben onun dilini emiyordum, taş gibiydim, Bora'nın tarafına döndüğümüzde Aylinin kalçalarını daha belirgin hareketle sıkmaya, okşamaya, eteği daha da yukarı çekmeye başlamıştım. Bora'da taş gibiydi pantolonunun önü belirgin bir şekilde kabarıktı. Artık herkes gitsin istiyordum sanki müzik yüzündenmiş gibi herkesin duyabileceği bir sesle Aylin'e çok sarhoş oldum tatlım, yatıyorum ben dedim, hemen ardından da kulağına Bora ve kardeşinin de çok sarhoş olduklarını onların da misafir odasında kalacaklarını söyledim ve sallanarak odamıza ilerlerken hala evde kalmış arkadaşlarımıza kusura bakmayın çok sarhoş oldum yatmaya gidiyorum ben diyordum. Odaya vardığımda kapıyı aralayarak beklemeye başladım.Vakit geçmek bilmiyordu. Birazdan Bora ve Burak'ın da misafirlere iyi geceler deyip odalarına gittiklerini duydum. Mesaj attım odada kal ben seni çağırınca gel dedim. En sonunda 10-15 dakika sonra son misafir de gidince odadan çıkarak salona Aylin'in yanına gittim ve sarılarak öpmeye başladım hem sarhoş hem de ilacın etkisindeki Aylin kıkır kıkır kıkırdıyordu. Salonun ortasında öpüşmeye devam ettik elimle eteğini yukarı çekerek kalçalarını yoğuruyordum, taş gibi olmuştum, o da kesik kesik nefes almaya başlamıştı, sert bi hareketle elbisesini aşağı çekince göğüsleri dışarı fırladı, kanepeye doğru iterken külotunu çıkar çabuk dedim. Gidip salonun ışıklarını sonuna kadar kıstım. Artık tek ışık kaynağı kanepenin yanındaki apliğin soluk ışığıydı. Döndüğümde Aylin külotunu çıkarmış yüzünde muzip bir ifade ile parmağında sallıyordu.Bu ilaç bir harikaydı. Aylin ise tek kelimeyle muhteşemdi... Kanepeye yatar gibi oturmuş, saçları çıplak memelerini çevreleyip beyazlıklarını daha da belirginleşmiş, elbisesi belinde toplanmış, bacakları açık beni bekliyordu. Cebimden telefonumu alarak soyunmaya başladım, eğilerek dilimi sırılsıklam amının açılmış yanakları arasından içeri soktum, derin iç çekişiyle inledi Aylin. Dilimi soktuğumda saçlarımdan tutmuş amına bastırıyordu beni sonra birden beni yukarı çekerek sikimi yakaladı ve amına doğru çekmeye başladıHepsini?sok?bana...?Ohhhh?hadi?sik?beni...? diye inliyordu.Zamanı gelmişti Arkanı dön diye fısıldayarak kalçalarından tutarak çevirdim. Yavaşça amına sokmaya başladım Bir yandan da telefonumdan Bora'ya "Gel" diye mesaj atmaya çalışıyordum. Mesaj gidince. Telefondan video kaydına başladım ve telefonu abajura dayadım artık her detayı kaydedecekti. Aylin'i sikmeye başladım Aylin ağlar gibi bir sesle Ohhh sik beni sik sevgilim...becer beni diye inliyordu o sırada kapıdan giren Bora'yı gördüm çırılçıplaktı ve siki yay gibi karnına yapışmıştı, başımla gel işareti yapınca geldi, bir elimle yavaş işareti yaptım ve yanıma çağırdım sessizce geldi, Aylin'in içinden yavaşça çıktımve "Bu gece seni sabaha kadar sikeceğim sevgilim" dedim. Aylin "Sik bebeğim, siksevgilim sabaha kadar sik beni" diye inlerken Bora'ya hadi işareti verince Bora kalçalarından tutarak içine girdi Aylinin ve pompalamaya başladı Aylin "Oh oh ıhhhh" diye inliyordu.Karımı başka bir erkeğin altında böyle inlemesi kanımı tutuşturuyordu. Patlayacak gibiydim. Bora hızlanmıştı sonuna kadar sokup çıkarıyordu, Aylin ise gelmek üzereydi, inlemelerinin sesi duvarlarda çınlıyordu ve birden gelmeye başladı bütün vücudu titriyor ağzından anlamsız sesler dökülüyordu, belini iyice kavislendirmiş arkasındaki siki taşaklarıyla almaya çalışıyor gibi vermişti kendini. Kanepenin üzerine çıkarak şaçlarından yakalayarak başını çevirdim ve diğer elimle sikimin başını açık duran dudaklarının arasından ağzına soktum. Dudakları bir vantuz gibi kapanmıştı sikimin üzerine.Gözleri kaymıştı ağzında gidip gelmeye başladım Aylin o ara kendine gelmişti galiba çünkü gözleri şaşkınlıkla açılmaya başlamıştı ben ağzındaysam onu kim sikiyordu. Kafasını arkaya çevirmeye çalışıyordu ve Bora'yı gördü. O an gelmeye başladım döllerim dudaklarından dışarıya fışkırmaya başlamış ağzından aşağıya doğru akıyordu. Yine bana baktı eğilerek kendi döllerimle kaplı dudaklarına yumuldum ve onu öpmeye başladım bir yandan da meme uçlarını sıkmaya başlamıştım. Bora o sırada"Ohhh bitirdin beni orospu" diye inleyerek gelmeye başlamıştı dölleri havada kavisler çizerek Aylin'in omuzlarına ve saçlarına kadar fışkırıyordu o an Aylin bir daha gelmeye başladı tir tir titriyor sarsılıyordu, Bora kalçalarına ve amına hafif tokatlar atıyor bir yandan da "hastayım senin götüne... orospu seni" diyordu bu laflar sanki Aylin'i daha da azdırıyordu Aylin bir orgazm tüneline girmiş gibiydi Bora'nın parmakları amına, götüne çarptıkça ard arda geliyordu dalgalar. Artık ben de sikmek istiyordum ortak orospumuzu yavaşça Aylin'in altına kaydım ve belinden bastırarak sikimin üzerine köküne kadaroturttum bacakları hala titriyordu, pompalamaya başladım. Bora benim yerime geçerek Aylin'in ağzına verdi. Ben kucağımda sikerken o da yanıbaşımda ağzına veriyordu Aylin'in. Bora'nın aletinin Aylin'in ağzına giriş çıkışları aklımı almıştı, gelmek üzereydim birden Bora durdu. Ne olmuştu? Kafamı kaldırdığımda koridora doğru baktığını gördüm, kafamı çevirince bir de ne göreyim Burak çırılçıplak yanımızdaki sehpanın arkasında bize bakarak 31 çekiyordu, gözleri alkol ve ilaçtan yarı kapalıyıdı. Bora'ya döndüm ne yapayım der gibi bakıyordu ve bunların hepsi herhalde 1 saniye içinde oluyordu, bu noktada devam etmek dışında bir şey yapamazdım, artık oluruna bırakmak en doğrusuydu-Tamam der gibi başımı salladım. Bora da rahatlamıştı eliyle kardeşini çağırdı Şimdi Aylin kucağımda sol yanındaki Bora'nın sikini emiyordu sağ tarafında ise Burak vardı, Burak'ın siki devasa boyutlardaydı, kalın ve uzun Aylin bunu alabilir miydi acaba diye düşünürken daha da hızlı bir şekilde pompalamaya başladığımı farkettim, heyecanlanmıştım. Aylin ise artık sayısını şaşırdığım Orgazmlarına yenisini eklemek üzereydi,- Ahhh çok hoşuma gidiyor... Çok hoşuma gidiyor... Ohhhhhhh...sikin beni..."diye inliyordu Bora Aylin'i nazikçe çenesinden tutarak başını Burak'ın olduğu tarafa doğru çevirdi Aylin'in gözleri kapalıydı ve tam o sırada yeniden çığlık çığlığa gelmeye başladı ve sonra gözleri açıldı ve karşısında dev gibi duran Burak'ın o devasa sikini gördü, ben bir yandan gelmeye başlamak üzereydim bir yandan da ne yapacak diye düşünürken büyülenmiş gibi Aylin'in ağzını açışını ve o güzelim gül dudaklarının Burak'ın sikinin koca bir mantara benzeyen başına kapanışını seyrettim ve o anda haykırarak karımın içine boşalmaya başladım.9 yıldır sikimi kere zar zor ağzına alan karım. Şimdi hiç tanımadığı bir adamın devasa sikini iştahla emiyor yalıyordu. Sikim hiç boşalmamışım gibi taş kadar sertleşmişti. Hiçbir şeyi kaçırmamaya çalışarak seyretmeyi sürdürüyordum.??Aylin'in başı sürekli oynuyor, Burak'ın sikini ağzının derinliklerine alıp çıkarıyordu. Herifin yüzünde, ne kadar zevk almakta olduğunu açıkça belli eden bir ifade vardı. Başı hafifçe arkaya devrilmiş, gözlerini yarı kapatmıştı. İki eli, birer pençe gibi Aylin'in omuzlarını kavramıştı. Sonra kalçalarını ileri geri oynatmaya başladı. Artık sikini Aylin'in ağzına sokup çıkarıyor, onu ağzından adeta sikiyordu. Manzara müthişti.??Burak'ın belini getirmek üzere olduğu belliydi. Kalçalarının hareketleri giderek hızlanıyor, siki her bastırışında, Aylin'in ağzına biraz daha çok giriyordu.??"Ohhh ağzın harika..."?dedi hırıldayan bir sesle.?"Hadi iyice em bakayım sikimi...?İyice em...?Ohh?şimdi fışkırtacağım ağzına...Gırtlağına fışkırtacağım?şimdi...?Ohh hadi yut şimdi...?Yut ..."?Kalçalarının titrediğini görebiliyordum. Sonra vücudu da kasılmaya başladı. Aynı anda Aylin'in boğazı da oynamaya başlamıştı. Tanrım, herif gerçekten de ağzında fışkırtıyor, o da büyük bir iştahla hepsini yutuyordu.Aynı anda onun da bütün vücudu titremeye, sarsılmaya başlamıştı amı hala içindeki sikimi mengene gibi sıkıp sıkıp bırakıyordu. Burak'ın tohumları midesine inerken, o da belini getiriyordu.?Burak yere çöküverdi, hepimiz nefes nefeseydik. Bora'da diğer yanıma oturdu. O hala dimdikti hala boşalmamıştı. Bir kanepede yanyana 3 çıplak adam ve kucağımda Aylin'le gerçeküstü bir tablo gibi görünüyorduk herhalde.Aylin'in vücudu hala kasılmalarla geriliyordu, boynuna küçük küçük öpücükler kondurmaya başladım, kendine gelirken, yavaşça üzerimden yana doğru kaydırdım, Bora ve ikimizin arasına oturttum, elini bacaklarının arasına götürdü ve amını tuttu parmakları döllerimle kaplıydı dönüp Bora'ya baktı sonra bana ve yerde sırt üstü yatan Burak'a baktı ve döllerle kaplı parmaklarını klitorisinin üzerinde, kasıklarında gezdirmeye başladı dölleri her tarafına giderek büyüyen dairevi hareketlerle sürüyordu, Tanrım daha doymamıştı, nefesi yeniden hızlanmış, kendini okşarken gözleriyle hepimize davetkar, baştan çıkarıcı bakışlar atıyordu.Sonra oturduğu yerden yere doğru kayarak elleri ve dizleri üzerinde durdu dönüp bize bir bakış atarak Burak'a doğru ilerlemeye başladı. İlerlerken belini kavislendirmiş kalçalarını bir kancık gibi havaya dikmiş çok seksi bir şekilde sağa sola sallayarak ilerliyordu. Yeniden sertleşmeye başlamıştım.Şimdi Burak'ın yanına gelmişti karım eğilerek diliyle hafif hafif inikken bile kocaman olan siki yalıyordu, yanımda duran telefonumu alarak kaydetmeye başladım, bu geceyi sonuna kadar kaydetmeliydim. Burak'ın gözleri açılmıştı kolunu başının altına destek yapmış sikinin Aylin'in dudaklarının arasına girip çıkmasını seyrediyordu.Bu arada Aylin, kelimenin tam anlamıyla harikalar yaratıyordu. Başını aşağı bastırdığında dudakları, neredeyse Burak'ın taşaklarına değiyordu. Başını kaldırdığında ağzından çıkan sikin boyu ise her hareketinde biraz daha uzuyordu. Hızla kalkıyordu Burak'ın siki. Sonra karım onu tümüyle ağzından çıkarttı. Şimdi dili, Burak'ın taşaklarından başlayıp sikin en tepesine kadar uzayan bir gezintiye çıkmıştı.?Arada da bana ve Bora'ya davetkar bakışlar atıyordu. Burak'ın siki artık bir kule gibi olmuştu Aylin bir eliyle koca siki kavrayarak Yüzü bize dönük bir şekilde Burak'ın üzerine oturdu, sonra köprü pozisyonu gibi ayaklarının üzerinde çömelerek Burak'ın o devasa sikini götünün deliğine dayadı ve bastırmaya başladı, canı yanıyor olmalıydı çünkü yüzü buruşmuştu ve dudaklarından iniltiler kaçıyordu ama hala kalçalarını sallayarak içine almaya çalışıyordu. İnanılmaz bir manzaraydı sevgili karım bir yabancının bayrak direği gibi sikini götüne sokabilmek için mücadele veriyordu.Kalçaları iyice hızlanmıştı sağa sola çalkalayıp duruyordu birden ağzından derin bir- AAAAAAHHhhhHhhhh çıktı ve o koca sikin üzerine olduğu gibi otuverdi karım, Burak'ın sikini götüne köküne kadar almıştı. Aynı anda tüm vücudu titremeye başladı tekrar. Uzunca süreden beri bu anı, götüne bir sikin girmesini bekleyerek iyice gerilmiş olmalıydı. Öyle ki, tüm gece boyunca defalarca belini getirmiş olmasına rağmen, sonunda istediğini elde edip, Burak'ın koca sikini götüne alınca kendini tutamamıştı. Vücudunun belden yukarı kısmını geri vermiş, iki elini, altında sırtüstü yatan Burak'ın iki yanında yere dayamış, bacaklarını alabildiğine açmıştı. Kalçaları Burak'ın kucağında dans ediyordu adeta. Eteği hala belindeydi. Vücudunu böyle geri atınca benimle Bora'nın gözleri önüne de tarifi imkansız bir manzara sergilemiş oluyordu. İkimiz de, Burak'ın sikinin karımın götüne sonuna kadar girdiğini, iri ve kıllı taşaklarının kendi bacaklarıyla Aylin'in kıçının o baştan çıkartıcı yuvarlakları arasına sıkışıp ezildiğini görebiliyorduk.Ama ondan da daha müthiş bir manzara vardı gözlerimizin önünde. Karımın amı, susamış bir ağız gibi şişip açılmış, içine girecek siki bekler vaziyette, tam karşımızdaydı.? "Ahhh?hadi?gelin sikinizi?amıma?sok?şimdi..."?diye?yalvardı?Aylin, "Ohhh?hadi?gelin?şimdi sokun şimdi...?Ohhhh?hadi?...?Hadi?şimdi sokun ...?Amımı da?sikin..."?Allahım ellerim titriyordu çekim yaparken bu en çılgın hayallerimin bile ötesinde bir çılgınlıktı. Zevkten bayılacak gibi hissediyordum bu manzaraya baktıkça. Bora, hemen yere, karımın bacaklarının arasına diz çöktü. Dizlerini, alttaki kardeşinin bacaklarının iki yanında, yere dayamıştı. Daha iyi görebilmek için biraz yaklaştım. Aylin, şehvetten yarı kapanmış gözlerle, kasıklarının bir kaç santim ötesinde dimdik ve tüm devasalığıyla sallanan siki seyrediyordu. Bu arada sakin de duramıyordu tabii. Kalçaları altındaki Burak'ın kucağında, sağa sola kıvranıyor, çalkalanıyordu. Küçük götünün Burak'ın sikini ne hale getirdiğini tahmin edebiliyordum. Sonra Bora sağ eliyle sikini tutup, başını, karımın amının iyice aralık duran dudaklarının arasına soktu. Kalçaları bir anda ve sanki hayvani bir hırsla ileri gittiler.Tek harekette, dibine kadar geçirmişti herif.??- "Immmmhhhhh...."?diye?inledi?Aylin, "Ohhh?sok?bana...?Hepsini?sok?bana...?Ohhhh?hadi?s ik?beni...?Ohhh?hadi?ikiniz?de?sikin?beni...?İkini z?birden?sikin?beni... Hem?amımdan, hem?götümden?sikin?beni...? Ohhhhh....?Immmhhhhh..."??Bir anda üçü birden hareketlendiler. Burak alttan, Bora üstten pompalamaya başlamışlardı. İki yabancının kocaman sikleri, karımın amına, götüne girip çıkıyordu artık. İnanılmayacak kadar çok tahrik olmuştum.
14 Kasım 2020, at 16:22
Alıntı