Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Ece oldum ALINTI

Post #1

Ece oldum ALINTIMerhaba ben Gökhan 17yaşındayım.maalesef cd pasif bir gayım.Malesef diyorum çünkü ben böyle olmak istememiştim ama gelişen olaylar beni bu hayata mahkum etti.Sizlerle paylaşmak istediğim de bu yaşantımı başlatan olaylar. ama sonra çok hoşuma gitti. ve artık isteyerek yapıyorum 17 yaşındaydım.Diğer erkek arkadaşlarımın aksine benim vucudum kılsız parlaktı.Ergenlik çağı ile gerçekleşmesi gereken değişiklikler bende oluşmuyordu.Ben bu durumu kendime takıntı yapmıştım.Beraber dolaştığım kendi yaşıtlarımdan sanki 3-4 yaş küçükmüşüm gibi duruyordum. Elbetteki bu durumumdan diğer arkadaşlarımda farkındaydı.Çevremdeki kişiler benimle kız Gökhan diye alay ediyorlardı.Bu olaylar karşısında ben giderek kendime çekilip dahada içine kapanık biri oluyordum.Tek arkadaşım Mehmet kalmıştı.O diğerlerinin aksine bana daha içten davranıyordu.Buda benim Mehmete daha çok yaklaştırıyordu.Mehmet`e güvenmemin acısını biraz geç öğrendim. Şubat tatilindeydik Mehmet birgün Gökhan bizimkiler köye gittiler akşam ailenden izin alda bu akşam bizde parti yapalım dedi.Ben hiç düşünmeden kabul ettim.Ailemde zorluk çıkartmadı çünkü Mehmet çalışkanlığı ile mahallemizde nam salmıştı.Bende bunu bildiğimden aileme bana eksik derslerimde yardım edeceğini söyledim. Akşam Mehmetlerde buluştuk.Kenan ve Serkanda gelmişti.Birer bira içtikten ve yemek yedikten sonra bira içmeye devam ettik.Kafalarımız çakır keyif olmuştu.Mehmet hadi cezalı pişti oynuyalım dedi.Ceza olarak yenilen yenenin bir dediğini yapacak aslında bu oyunu daha önceden planlamışlardı. Ben piştiyi pek bilmiyordum doğal olarakda devamlı yeniliyordum.İlk başlarda şunu getir bunu götür gibi cezalar veriyorlardı.Mehmet bir kaç el sonra ablasının odasında ablasının makyaj çantasını getirip bana pembe renk bir ruj uzattı.Bu elin cezası olarak dudaklarına ruj sürüneceksin dedi.İtiraz etmeye kalktım. Mızıkçılık yapma yoksa diyerek elinin tersini gösterdi.Bu halimle onlara karşı koyamazdım.Mehmet uzat şimdi dudaklarını dedi Ben çaresizlikten uzattım.Hayatımda ilk defa ruj sürüyordum.Kenan yavrum benim harikasın diyerek yanağımdan makas aldı.Serkan Yavrum sen erkek değil kız doğmalıymışsın dedi. Ben saçmalamayın sadece oyun oynadığımız için sürdüm dedim.Oyun sürdükçe ben sürekli kaybediyordum.Kaybedimişimin sebebi olarakta bana makyaj yapmaya devam ediyorlardı.Saat akşam 10 olmuştu.Oyunu bıraktık ben yüzümü yıkamak için banyoya gidecektim.Mehmet nevar Gökhan bunda biraz dursun dedi. Geç hadi içeri dedi ben makyajımı silemeden salona geçtim.Serkan ve Kaan beni kanepede aralarına oturttular ve bacaklarımı ve popomu okşamaya başladılar Ben ne yapıyorsunu diyerek kalkmaya çalıştım.Serkan birazda sert bir şekilde kolumdan tuttu.Dur bakalım Gökhancım biraz eğlenelim ne var bunda dedi. Olmaz diye itiraz ettim ama nafile gözleri dönmüştü.Çocuklar yapmayın ben erkeğim şakanın bukadarıda fazla dediğimde Mehmet şaka yapmıyoruz.Artık sana gerçeği söyleyelim biz seni burada sikeceğiz ne zamandırda bunu planlıyoruz dediğinde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü.Üç tane benden iri erkek karşısındaydım üstelik beni sikeceklerini söylüyorlardı. Benim karşı koymam imkansızdı ağlamaya ve yalvarmaya başladım.Ne olur yapmayın ben erkeğim dediğimde Sus lan ibne ağlama diyerek Kaanın tokadını yedim.Kaan ve Serkan kollarımdan tutular Mehmet bu yavrunun tadına il ben bakacam arkadaşlar diyerek pantolonumu çıkarttı. Bacaklarımı görmeleriyle iştahları bir kat daha arttı çünkü bacaklarımbir kızınki kadar parlak ve kılsızdı.Mehmet bacaklarımı mıncıklıyarak.Kaan ve Serkana ters cevirttirdi beni.Mehmet kalçalarımı okşayarak korkma güzelim bu kalçalarını hiç bir zaman yarraksız bırakmayacağız sende alışacaksın istediğin her zaman seni sikeceğiz diyerek kilodumu sıyırdı. ben çaresizlikten ağlamaktan başka hiçbir şey yapamıyordum.Mehmet parmağı ile deliğimi zorluyordu parmağının bir kısmınıda girmişti içime eline tükürdü ve tükürüğü ile deliğimi ısslattı.Göt deliğim açılmaya başlıyor bu ilk ziyaretçisine hazırlanıyordu.Eline tekrar tükürdü ve sikinide sıvazladı.deliğime bastırıyordu,deliğim bakire kız amcığı gibi daracıktı. Bu büyüklükteki bir yarrağı alamıyacaktı.Mehmet zorluyordu fakat girmiyordu.Elleri ile deliğimi açarak yüklendi Yarrağının başını geçirmişti.Ben ağlama ile karışık artık kısılan sesimle bağaramıyordum bile.Mehmet ohh harika sıcacık deliğin var şimdi karımız oluyorsun diyerek tekrar yüklendi biraz daha girdi. Bense artık bu davetsiz misafirin verdiği acı ve zevk karışımı duygular içindekımıldamadan duruyordum.Kaan ve Serkan beni bırakmıştı.Serkan eline aldığı fotoraf makinası ile deliğime bu yarım girmiş yarrağı ve benim bu halimi belgeliyordu . Kaan artık sözümüzden çıkmayacaksın biz ne dersek yapacaksın yoksa bu olayı herkese anlatırız dedi.Mehmet sonunda yarrağının tamamını yavaş yavaş geçirmişti.Çok güzel bak hepsini aldın artık alamıyacağın yarrak yok diyerek pompalamaya başlamış ve hızlı hızlı gidip geliyordu. Kaan çıkarttığı yarrağını ağzıma verdi.tadı iğrençti ısırırsan öldürürüm seni em lan ibne diyerek ağzıma gidip geliyordu.Mehmet geçirdikçe deliğime giren sikin etkisiyle Kaan boğazıma kadar sokuyordu.Mehmet daha fazla dayanamıyorum dedi.İçime boşalmaya başladı.İçime akan dölleri hissedebiliyordum. Mehmet son damlasına kadar içime akıttı.Mehmetin bıraktığı yerden Kaan devraldı ve ıslak olan yarrağını tek hamlede sonuna kadar soktu.Kaanın yerinide Serkan almıştı.Yine hem ağzımda hem deliğimde iki yarrak beni sikiyordu.İşin kötüsü gerçekten zevk alıyordum. Kaan köklemeye devam ediyordu.beş dakika kadar siktikten sonra oda içime döllerine akıttı,sırada Serkan vardı Serkan artık alıştın simdi uslu bir kız ol ve kucağıma gel diyerek koltuğa oturdu.Çaresizdim iki defa zorla sikilmiştim üçüncüsünde kendim isteyerek sikilecektim.Yerimden kalktım ve Serkanın yanına gittim. Deliğimi sikine hizaladım ve sikine oturmaya başladım artık dönüş yoktu.Tamamen içime girdiğinde kucağında zıplatarak sikmeye devam etti.Beş on dsakikada Serkan siktikten sonra Serkan beni ayağa kaldırdı çıkarttığı yarrağını ağzıma almamı söyleyip ağzıma soktu ve kafamı tutarak ağzıma attırmaya başladı döllerini yutmek zorunda kalmıştım. Midem bulandı ama hepsini yutana kadar sikini çıkartmadı.Üç kere sikilmiştim deliğim sızlıyordu.Karışık duygular içindeydim.Zevk almıştım ama korkuyordum.Mehmet artık bizim karımızsın ee karımız olduğuna göre sana yeni bir isim bulalım dedi.Artık bizim yanımızda iken o ismi kullanırsın dedi.ortaya üç farklı isim önerdiler va benim seçmemi istediler. Ece,Pelin ve da kaç tane seda varsa hemen tıkla ve gör.` seda Ben Mehmetin önerdiği Ece yi seçtim nede olsa beni ilk siken Mehmetti. Mehmet yanıma geldi ve beni telkin etmeye başladı.Bak olay bir tecavüzdü ama sende zevk aldın bundan sonra tecavüz olmayacak çünkü artık sende isteyeceksin diyordu. Ben anlamasamda bu sözler garip bir şekilde hoşuma gitmişti.Şimdi banyo zamanı dedi.Mehmet ve beni banyoya götürdü.Güzelce yıkan gece daha devam edecek dedi.Ben duşumu aldım.Mehmet duştan sonra beni ablasının odasına götürdü ve bana şimdi bizim güzel karımızı güzelce süsleyelim ama böyle somurtma güzelim gül biraz dedi. Ben gülümseyince bak işte böyle dedi.Makyaj masasına otur bakalım dedi.Kırmızı bir ruj,yeşil göz farı,rimel,fondoten hepsini kullanarak bana makyaj yaptı.Kırmızı oje sürdü.Kırmızı dantelli sütyen ve kilot takımını verdi.Ben kilodu giydim,sütyeni o giydirdi.çok yakıştı dedi. Aynaya baktım gerçekten kız gibiydim.ten rengi kilotlu çorap verdi.Çorabı acemice giyindim.İtiraf etmeliyim kilotlu çorabı giyindiğimde çok hoşuma gitti bacaklarımı tamamen saran mükemmel birşeydi.Gri dar diz üstü yandan hafif yırtmaçlı eteği ve kırmızı yarasa kol bodyi de giyindim topuklu önden kapalı arkadan açık siyah ayakkabılarıda giyindim artık hazırdım. Mehmet çok yakıştı Ece dedi beni kucağına alıp salona götürdü.İşte bizim güzel karımız hazır dedi.Serkan yanıma geldi va beni dudaklarımdan öpmeye başladı.O gece sabaha kadar sırayla beni sikmeye devam ettiler.Artık dışarıda erkek ama onların yanında bir kadın olarak yaşamaya başlıyordum.Yeni hayatım bu şekilde başlamış oldu. Artık Gökhan değil Ece olmuştum.Her fırsat olduğunda kimin evi boş olursa beni evine çağırıyor bana kadınlığın zevkini tattırıyordu.Bundan sonra yaşadıklarımı burada sizlerle paylaşacağım.
14 Şubat 2021, at 21:01
Alıntı