Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Arkadaşımın karisi-6

Post #1

Arkadaşımın karisi-6Merhaba.gectigimiz yaz arkadasin karisi tatildeydi ve havuzdayken bana attigi whatsapp yazismalarini yayinliyorum.hikayelere yorum yapmanizi rica edicem.ayrica yazismalarda bahsi gecen resimleri ozel olarak paylasiyorum.her sey gercek.uydurmaca hicbir sey yok.benim aldigim zevki baskalari da alsin ve fantazi olsun diye burda paylasiyorum.Iki nokta ile baslayanlar hatunun yazisidir...SlmmSlmm..Napıyosunn aşkımmOtobüsteyim bebegim.istanbula donuyorumSen napiyosun..Çocukları havuza getirdim sevgilimHmm yerim seni sevgilimmmm..Gel yee(havuzda poz resmi gonderir)OhgggggggSüper yaaaaaMemelerinin duruşuna bi bak yaa..Neyi süper bu hatununOOMemelerinin görüntüsü..cok çekici.memelerinin büyüklüğü ortaya çıkmış.cok seksiiiBacaklarında çok iyi duruyo..bikini çok yakışmış azgın hatunuma..Oyuu erkeğimmmmmSikim oynadı vallaGöğüslerini gorunce..Yazarım yine birazdan çocuklar havuza girelim dio....Yerim senin sikiniiiiYaz bebegim.Yedircem sana sikimiii..Tmmm erkeğim. .ohjjsssOhhhggg .cabuk çıkHavuzdan..Uwwss(memelerinin resimlerini gonderir)Harekete bak yaaa.cildirtici ....Beğendin miiiUffff havuzda azgın bi hatun var...ve amini oksuyo..ne süperrr...ufff..MmmŞimdi orda olmak vardı.havuzda oynasmak..Ohhh yaaaYabancı biri olsaydım.. seni keserdim.hatunun mallar sağlam.kocasi yokken şuna bi yanaşayım diyip seni tavlamaya çalışırdım.sonra havuzda burakla oynarken sen de gelirdin.suyun içinde el şakaları yapardık.sana dokunurdum..Ayyy.mmmmÇaktırmadan götüne dokunurdum..hatta avuçlardım sen burak sanırdın...Ayyyy..ohhhsssSonra buraga derdimki anneni omuzlarıma alicam derdim..suya dalıp seni omuzlarıma almaya çalışırken bacaklarına dokunurdum hatta götunu avuçlardım.sense hiçbişey yapamazdın.Aksam odama çagirirdim seni ve yarim saat bikinini sıyırıp seni siker öyle gönderirdim.Istermiydin hi gerçek olsun..tatilde kendini başkasına siktirmek....Uhssssssss..EvettNerde çektin bu resmi orospum.Mallara bakkkk..DuşakabindeUffff..orospuma bak ...nasil ozlemisim..Gerçekten miiGösterdinmi bu malları hiç başkasına hi.firsatin oldumu..Havuzda bazen bikinimi düzeltiyomuş gibi yapıp evetKim ozlemezkiii..cok iyiler yaaa..Uwwww sahimiii..ufff memeler çok iyi yaa..Emzirmek ıstermiydin simdi onları tatilde..orda bi başkasına hii..ufff..delice emzirmek isterdimmnUwww ne emerdim..tam emmelik uclarin varrrrRengi ucu büyüklüğü tam emmelik memelerr..Regl olcam biraz şiştilerr ama yine de idare ederler işteIyi görünüyorlar askimmm..Yerim seniiBu hali bi erkeği baştan çıkartır yeminle...OyyyMemelerini vücudumda gezdirmen ne harika olurduu..Ayyyy evettTüylerim diken diken olurduUçlarını dokundurunca..MmmmBen yatayım.. Sen üstüme çıkıp sarkıt memelerini.uclarini gezdir yavaşça her yerimdeErkek masör var mi orda?..Var sevgilimGittinmi..Hayır çarşamba gidicem amaGidip kendini okşat biraz askim....Ne heycanli..Kuzenim istedi onla gidicezHmm kuzeninde işi biliyo..EvettGidip okşat kendini askim..fantazi malzemesi çıksın biraz bize...Tmmm sevgilim..Masaj esnasında cesur davran..iyice sıyir askim üstündekileri.ac iyice....Ohhh tmmm aşkımSonra heycanini bana anlat bebegimÇok merak ediyorum simdiden..Peki kocacımmmKarimi ellesin biraz masör.karimi heycanlandirsinDeğişik duygular heycanlar hissetsin azgın karimmm..UfffsssUff düşünsene başka bi erkek deli üstünde okşar gibi gezincekk..Ohhhhh evetBelki siyirdigin bikini altından hafif amin açılcak.. bacaklarının üst tarafını okşarken bacak arandaki amina değecek hafifce..Ayyyy..uhhhsssBelinde bacaklarında başka bi erkek eli kayicak....guclu bi erkek eli...sekste tecrübeli bi erkek...onun kimleri o odada hangi pozlarda siktigini düşünüp azıcaksın.. ufff..Ohhhhss..aynennŞimdiden merak ediyorum..neler nasıl duygular yaşayıp azacağını...bana anlat mutlaka..nereni en çok elledi oksadiEn çok nerene ilgi duydu..gordumu mallarını.. sohbeti nasıldı.sana yurudumu...Hepsini anlatırım...Aşkım yemeğe gidicez birazdan
30 Mart 2021, at 12:03
Alıntı