Konu: Annem
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Annem

Post #1

ANNEMHerkese merhaba. Adım Ferit. 24 yaşındayım izmirde annem ıle bırlıkte yalnız yasıyorum. babamla annem ben dogmadan once ayrılmıslar babam gelıp gıtmez aramaz sormaz.. Anneme olan ilgim intenretteki ensest hikayelerini okumaya basladıktan sonra artmaya basladı. olmaz ya aslında anne ogul desemde oluyormus buyuk konusmamak lazımmıs. Burda yazacaklarım kesinlikle uydurma yada yalan değildir. harfi harfine annem ıle aramda gecen herseyi sizinle paylasıcam.Annemin adı nurcan. 160 boylarında 70 kılo Türban takar etine dolgun iri memeli harika bir varlıktır.askerdeyken canım sureklı sikişmek istiyordu ve hep annemi hayal ederek 31 cekıyordum.annem ıle aramızda gecenler ben askerdeyken annem beni ziyarete geldiğinde gerceklesti. yaklasık 2 aylık askerdim. annemle sureklı telefonda uzun uzun konusuyorduk.. cevremde sohbet edebileceğim kimsede yoktu zaten. birgun ankesorlu telefondan annemı aradım cok bunaldıgımı ve beni gormeye gelmesini soyledim. tamam oglum dedi. haftasonu cıktı ve geldı. askerlıgımı izmire yakın bıryerde yapıyordum. merkeze otobusle 2 saatlık yoldu zaten.. annem haftasonu cıktı geldı. bende o gun annem ziyarete geldiği icin carsı ıznıne cıktım. annemle carsıda gezdık dolastık birlıkte yemege cıktık saat oglen 2 olmustu. birliğime donmeme 4 saat kalmıstı. anne otele gıdelımmı guzel bı dus almak ıstıyorum bırazda rahatca dınlenırım dedim. tamam oglum gıdelım bencede iyi gelır sana yorgunlugunu bırazda olsa atarsın dedi. birlıkte kucuk bır otele gıttık. resepsiyona geldık. annem konusucaktı ben girdim hemen dıyaloga. cift kısılık yataklı bir oda istiyoruz dedim. annem bana tuhaf tuhaf baksada saskınlıgını bellı etmemeye calısıyordu. . kımlıklerımızı verıp odamıza cıktık. sonra annem sordu. oglum neden cıft kısılık yatak aldın tek kısılık yeterdı sen uzanırsın ıste dedı. olmaz anne hem senide cok ozledım koynuna girip guzel bir ıkı saat uyku cekmek ıstıyorum sarılmak ıstıyorum dedim. ıyı tamam bari dedi. ama bu durumdan cok suphelenmıstı. cunku ılk defa annemden boyle bır ıstekte bulunmustum. bıraz suratını astı. isteksizdi cunku..once bi dus alalım ıyı gelır ya dedim. once sen gir sonra ben girerim anne dedim. tamam o zaman sende posetı ac sana yıyecek getırdım ozlemıssındır dedi. tamam anne dedim. annem banyoya girmişti. şansım acık olucakkı banyonun kapısı tam kapanmıyordu. lavabonun kenarına degıyordu.. annemı ızlemek geldı o an ıcımden. sikim kalmaya baslamıstı cok heyecanlanmıstım. aradan baktıgımda annemın sutyenini cıkardıgını gordum memelerı bembeyaz ve sallanıyordu. iriydi. ucları sik gibi kıpkırmızıydı.. sikimin damarları ıyıce cıkmaya baslamıstı annem kılodunu sıyırdı hafıf kıllanmıs mis gibi amcıgı karsımda duruyordu götunu dondugunde ıse dunyalar benim olmustu.. göt yanakları oylesıne guzel ve dolgundukı annem kımıldadıkca resmen saga sola sallanıyordu.. oan ıcerı dalıp annemı domaltıp o dolgun gotunden bagırta bagırta sıkmek gelıyordu ıcımden. annem suyun altında kuğu gibi dans edercesine yıkanıyordu memelerini amını ve götunu sabunladıkca ben felaket azıyordum. içimden bir ses beni sureklı tetıklıyodu. ve dayanamadım anneme seslendım.."annem sırtını lıfleyeyımmı ıstermısın dedim. yok oglum saol ben hallederım dedi. anne lutfen ya biraz kese atayım senınle ılgılenmek ıstıyorum anlasana ıste dedım.. ben oyle dıyınce bırsey dıyemedı. olayın yanlıs yone kaymasından korkuyordu cunku..pekı tamam gel dedı ıcerı gırdım sırtı bana dönuktu. heryerini saklamıstı kılodunuda gıymıstı. sırtını once bı guzel lıfledım. sonra duş jelını alarak masaj yaparcasına oksamaya basladım. anne ayagı kalkta rahat yıkayayım boyle benımde belım agrıdı dedım. hic sesini cıkarmadı. tedirgindi. ayagı kalktı.. ellerını duvara yaslada kollarınıda yıkayayım dedim. ellerını yasladı kafamı bıraz sola uzattıgımda o memeler taş gibi onumde duruyordu.. oyle azmıstımkı anlatamam.. kollarınmı yıkarken hafif tombul göbeğine elımı attım göbegını yıkayarak memelere cıktım memelerını hizlıca avuclayarak sıvazladım gectım.. aman oglum ! dedi. noldu anne dedım. bısey yok oglum. saol ben hallederım dedi. tamam dedim. cok ustune gıtmek ıstemedım. cıktım banyodan.. 10 dakıka sonrada annem cıktı bornoz vardı uzerınde . elbıselerını alıp gerı banyoya gırdı ve gıyınerek odaya geldı. neyse annemle normal sohbet ettık bıraz. sonra "ee anlat bakıym neelr yapuıyosunuz nası gıdıyor askerlık yiğidim" dedi. anne askeerlık iyi gidiyorda bize bı ıgne yaptılar kotu bırsey oldu dedim. noldu oglum dedi.anne acık sozlu olabılırmıyım dedim. cekınme yavrum annenım anlat tabiki dedi. anne bize bi igne yaptılar yarragım kalkmadı 2 hafta boyunca dedim.. annem öksürdü yavasca . neyseee diyerek konuyu gecıstırmek ıstedı.. yarrak kelımesını bastırarak soyleyısım cok canını sıkmıstı. kusura bakma anne agzımdan cıktı bır anda dedim. olsun oglum bısey olmaz sıkma canını dedi.annemle sohbet ettıkten sonra yataga uzandım anne gelsene yanıma dedım. sarılayım sana az ozledım ya dedım. bısey dıyemedı ama suratını asmıstı. uzandı yanıma . sarılmaya basladım onu kendıme ceke ceke sarıldım . yanaklarını hafıf dılımle dokunarak opuyordum. annem ıyıce huylanmıstı. ama artık benımde sabrım tukenmıstı. fena halde azmıstım. tutamıyodum kendımı yanagını operken dılımın ucuyla dudagına dokundum. oglum az kalkıymde bi yemek yıyım bnde dedi. anne gel ya dedım yersın sonra.. bacagımı karnına dogru attım yorganıda uzerımıze cektım ıyıce.. ben yanaklarını yalayarak optukce o yuzunu kacırmaya calısyodu . bırden ne olduysa bende anlayamadım annemın dudagını ıslak ıslak dılımle emdım. annem dur dedi. ferit bak oglumsun dedi. tamam askersın bıraz ozel durumların var bellı anlıyorum ama annenım ben mesafelı ol lutfen dedı. anne bana bı baksana dedım. cenesınden tutp yuzunu kendıme cevırdım dudagına tekrar yapıstım. bir elımlede memesını sıktım ve uzerıne cıktım. artık tren raydan cıkmıstı resmen anneme zorla tecavuz edıyordum. annem aglamaya basladı. kurban olayım feritim. yapma oglum olmaz bız helal dusmeyız dıye aglıyordu. bende dudaklarını yalarken kulagına "karım benimmm..." diye fısıldıyordum. bır hısımla memelerını actım. hayvan gibi emip yalıyordum. annem hungür hüngür aglıyordu ama sessız olmaya calısyodu.. artık ıyıce bırakmıstı kendını bana.. bır an once benim bosalmamı ve bu kabusun bitmesını ıstıyordu.. bense ıyıce azmıstım. hafıf ayagı kalkar gıbı yaptım. damarlanmıs yarragımı cıkardım ve annemın bogazına dogru oturdum. dassaklarımı burnunda gozlerınde gezdırmeye basladım goz yasları sikıimin zevk suyu ıle karısmıstı.. fena halde delırmıstım resmen.. yanaklarından hafıfce bastırıp sikimi agzına verdim. annem sikimi agzına alıp dondurma gıbı emmeye basladı. ama bır yandanda cocuk gıbı mızıldanıyodu. sikimi agzından cıkardım bacaklarını ayırdım. kılodunu ve entarisini sıyırdım.. ferittttt yapma ogull kurbanın olayımm yapmaa dıye yalvardı.. ama beynıme soz gecıremıyodum. annemı o yatakta aglata aglata hayvan gibi sikmeye basladım amını sıkerken got delıgınıde parmaklıyodum. . memelerınıde ıcıme ceke ceke emıyordum. annem orospu gibi altımda şakırr şakırr oynuyordu. aglaması umrumda degıldı. o artık gozumde orospu annemdı. sıkerken orospum benimmm karımm herseyim diye mırıldanıyodum bende.. daha sonra domalttım got delıgıne bıraz losyon sudum ve sikimi itekleye itekleye soktum kokune kadar. annem yastıgı ısırıyodu. aglata aglata gotunden sıkmeye basladım.. sokup cıkardıkca ossuruyordu. annem ossurdukca ben dahada zevk alıyordum ve azıyordum. annem artık aglamayı kesmıstı. hafıf hafıf ınlmeye basladı. nası olsa olan oolmustu ve annemde bellıkı bosalmak ıstıyordu. gotune ıyıce abandım kasıklarımı got yanaklarına vurdura vurdura şaplatarak hızlıca sıkmeye basladım. canı cok yanyordu bellıydı sonucta annemdı kıyamıyordumda.gotunden cıkarıp. amından koklemeye basladım alttan memelerınıde avucladım. artık hayvan gibi patlayarak bosalmak uzereydım..annem cırılcıplaktı ve kafasında sadece turbanı vardı. onu ozellıkle cıkarmmaıstım turbanlı o kadar seksıydıkı o anı yasamak herseye bedel bence...sikimi amından cıkartıp hemen one gectim ve annemın o türbanlı nurlu yuzune patlaya patlaya boşaldım.. bu olaydan sonra askerlıgım bıttıkten sonra anneme bıkez daha yanasmak ıstedım bana cok kotu bagırıp cagırdı.. şerefsiz kopek dıyerek uzerıme yurudu. tokat attı. oyle sert vurdukı bende cok sınırlenmıstım sonra bende ustunu basını yırtmaya basladım hem aglıyo hem kufur hakaret edıyordu hemde bana vuruyordu. bende ona vurmaya bsladım dove dove cırılcıplak soyundurdum.devamını kısa sure sonra gonderıcem simdilik bu kadar arkadaslar. Bu arada soyleyeyım. ciddi ciddi bu taktikleri uygulayarak annenizi sikebilirsiniz. Olmaz demeyin korkmayın gercekten oluyor tavsiye ederim.
11 Eylül 2021, at 09:40
Alıntı