Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

ESKİ DEFTERLER - BÖLÜM 14 - Tim ve Jennifer'i

Post #1

ESKİ DEFTERLER - BÖLÜM 14 - Tim ve Jennifer'iESKİ DEFTERLER - BÖLÜM 14 - Tim ve Jeniffer'in Hikayesi"Tesadüfen tanıştığımız bir çift sayesinde" diye anlatmaya başladı Tim. "Evliliğimizin ilk yıl dönümüydü. Jenifer ile Parisk'e gittik.Güzel bir restoranda yemek yiyorduk. Yan masada oturan bir çift evlilik yıl dönümümüz olduğunu fark etmiş ve bizi tebrik etmişti. Teşekkkür ettik tabi. Yemeğimize devam ettik. Yemekten sonra bir bara gidip eğlenceye devam edecektik. Hesabı ödedip kalktık ki az önce bizi tebrik eden çift de kapıdaydı. "eğlenmeye devam.. tebrik ederiz tekrar" diye seslendi kadın. Tekrar teşekkür ettik. "Biz şehirde yabancıyız, nerede eğlenebiliriz?" diye sorunca adam, "Biz güzel bir kulübe gidiyoruz. İsterseniz sizi de götürelim" diye yanıtladım ben. Önce istemediler bizi rahatsız edeceklerini düşünerek. Ama Jenifer da ben de ısar edip "oraya kadar götürelim, sonra herkes kendi takılsın" diyince kabul ettiler. Bir taksiye atladık ve kulübün yolunu tuttuk. Çok kibar, eğlenceli bir çiftti. Amerikalılarmış. Arabada sohbet ede ede kulübe ulaşmıştık. Bir loca ayırtmıştım. Kulübe girince içerisi gerçekten kalabalıktı. Tam ayrılacaktık ki Jenifer bana onların da bizimle oturabileceğini, sorun olmayacağını söyledi. Tamam dedim ve davet ettik. Bu arada Mike ve Giselle isimleri. Mahçupca kabul etmek zorunda kaldılar. Nezaketen de ilk içkileri onlar ısmarladı. Ve pahalı bir şampanya patlattılar. Tabi eğlenmeye başladık, sohbet ve dans... Paris, kulüp, şamanya, seksi ve alımlı iki kadın... Jenifer'in üzerinde pullu mini bir elbisse vardı. Derin göğüs dekoltesi ve içinde sütyen yoktu. Giselle ise kırmızı saten tek parça elbise giymişti mini etekli. Sıklıkla eşlerimize ve eşlerimiz bize aşk dokunuşkları yapıyorduk. Küçük öpüşmeler, küçük koklamalar, küçük dokunmalar... Anlarsın işte. Tabi alkolün ve aşkın seviyesi arttıkça dokunuşların sıklığı ve yoğunluğu da artıyordu. Gerçi birtek biz değil, oradaki birçok turisin de bizden farksız yanı yoktu. Herkes sarmaş dolaş öpüşüyor, birbirlerinin kalçalarını, göğüslerini, aletlerini kıyafetlerinin üzerinden okşamaktan geri kalmıyorlardı. Jenifer lavaboya gitmek isteyince ayaklandık. Ona eşlik ettim. Ben de lavaboya girdim. Çıktık ve tekrar locaya döndük. Döndüğümüzde Giselle Mark'ın kucağına oturmuştu ve deli gibi öpüşüyorlardı. Öpüşmekle kalmıyor Giselle resmen Mark'ın kucağında küçük küçük kalçalarını öne arkaya hareket ettiriyordu. Kırmızı eteği her ne kadar örtse de Giselle biraz yüksek kalktığında sadece siyah tangasının kenara sıyrılmış ipi değil, Mark'ın pantolonunun dışında olan aletininin kadınlığında olduğu da belli oluyordu. " diye devam ederken anlatmaya kızlar kikirdeye kikirdeye girdiler içeriye bedenlerine havlu sarılmış vaziyette. Birer kadeh viski doldurdular hem kendilerine hem de bizim bardaklarımızı tazelediler. Jenifer ve Esra benim yanıma gelip oturdu. Gamze ve Hülya da yine Tim'i almışlardı. "Evlilermiş, Tim nasıl başladıklarını anlatıyor çılgınlıklarına" diyince "Buna bayılıyorum, hikayenin içinde başkalarının hikayeleri..." diye güldü Esra. "O zaman ben devam edeyim madem" diye girdi Jenifer söze. "Kulüpde neredeyse herkes kucak kucağa, dudak dudağa dans ediyordu. Aslında içim de yanıyordu ve Tim'in de hali ortadaydı. Onları da öyle görünce içimde bir kıvılcım çaktı resmen. Ben de orada aynı şekilde becerilmek istemiştim. Zaten herkes kendi havasındaydı. Loca'ya geçince Mark ve Giselle bizi fark ettiler ve gülümsediler. Giselle yavaşça kalkıp Mike'ın aletini pantolonuna yerleştirirken onun aletini görmüştüm. Bembeyazdı. Ve Giselle'nin bacaklarının arasından parlak bir sıvı yavaşça aşağı süzülmüştü. Anlaşılan Mike Giselle'nin içine boşalmıştı. Evlilik yıldönümüzümzde bizim locamızda az önce tanıştığımız bir çift herkesin gözü önende resmen sevişmişlerdi. Tim'in dudaklarına yapıştım ve elimi de aletinin üzerine atıp pantolonunun üzerinden birkaç kez sıktım. O arada Mike ayağa kalktı ve locadan çıktı. Gisselle bacak bacak üstüne atıp bizi izliyordu. Göz göze geldiğimizde Tim'in aletini yine sıktım pantolonun üstünden. Gülümsedi Giselle. Sonra bana doğru kaykılıp yanıma geldi. "Bunu mutlaka denemelisin, herkesin içinde" fısıldadı kikirdeyerek. Hoşuma gitmişti. Birileri seyrederken Tim ile sevişme fikri çılgınca gelmişti. Ama eteğim Giselle'ninki gibi kucağına oturduğumda bazı şeyleri gizleyecek bir etek değildi. "Bekle" diye fısıldadım Tim'e ve dudağına bir öpücük kondurdum. Sonra da dönüp "Kıyafetlerimizzi değişelim mi?" diye sordum Giselle'ye.. Gülümsedi. "Çılgınsın" diye ayaklandı hemen. Birlikte kadınlar tuvaletine gittik. Boş bir kabine girdik ve hızlıca soyunmaya başladık. Bedenlerimiz, boylarımız, vücut ölçülerimiz yakındı birbirine. "Vücudun çok güzelmiş" diye elini omzumdan koluma doğru indirdiğinde Giselle içim gıdıklandı. Elimi gayri ihtiyari onun bedenine götürdüm. Göğüslerine dokunmak istedim ve yaptım. Giselle ile bir anda öpüşmeye başladık. Ellerimiz bedenlerimizde dolaşırken Giselle'nin eli benim kadınlığıma ulaştı ve biraz okşayıp parmaklarını ağzına götürüp yaladı. Aynısını ben de ona yaptım. "Mike'in tadı" diye kikirdedi. Evet, o idi. Kadınlığnıda hala kocası Mike'ın spermleri vardı ve ben onları yalamıştım. Dudaklarına yapıştım tekrar. "Hadi kocamı daha fazla bekletmeyelim. Amım onun için yanıyor" diye fısıldadım. Saten elbiseyi giydim. Sütyensiz göğüslerim ve irileşmiş göğüs uçlarım fazlasıyla belli oluyordu. Giselle'nin dolgun göğüslerinin yarısı da benim pullu kıyafetimin göğüs dekoltesinden dışarı taşıyordu resmen. Tam kiloduma uzanmıştım ki "Bunaa ihtiyacın olmayacak" diye gülümsedi Giselle ve kilodumu koklayarak avcunun içine aldı. Loca'ya döndüğümüzde Tim ve Mike kafa kafaya vermiş gülerek sohbet ediyorlardı. Bizi görünce ikisinin de aklı karıştı ve ikisi de benim niyetimi anlamıştı. Direk Tim'in kucağına gittim ve dizlerimi koltuğa koyup oturdum. Öpüşmeye başladık. Ön taraftan Tim'in pantolonunun fermuarını indirdim ve aletini dışarı çıkarıp alev yanan kadınlığıma bir çırpıda aldım. Hemen yanımızda Mike ve Tim de pür dikkkat bizi izliyorlar, harikasınız dercesine mimikkler veriyorlardı. O arada Giselle'nin elini eteğin içinde kalçalarımda hissettim. "Ohh.. Tim... Kalçalarımı okşuyor" diye mırıldandığımı hatırlıyorum ki devamında Tim deli gibi yapışmıştı dudaklarıma. Giselle ve Mike ile bir anlığına göz göze geldik. Mike'ın elinde benim kilodum vardı ve kokluyordu. "O senin kilodun değil mi!" diye mırıldandı Tim. "Ohh. Evet.." diye mırıldandım. O esnada Giselle kendi kilodunu Tim'in eline sıkıştırmıştı. Tim bize yaklaştırdı ve kokladı. Gözgözeydik. Dudaklarımızın arasında kalmıştı bir anda Gisselle'nin kilodu. Tam o esnada Tim içimde deli gibi patlamaya başladı. O kadar yoğun geliyordu ki ressmen dışarı fışkırıyordu kadınlığımdan Tim'in sıvıları. Giselle'nin elini eteğimin altına sokup Tim'in aşağıya sızan spermleriyle bulaştırdığı parmaklarını ağzına götürüp yaladığını görmek benim kaçıncı orgazmımı yaşadığımı unutturmuş, üstüne bir yenisini daha eklemişti. Tim ile öyle ne kadar kaldık bilmiyorum ama Giselle'nin uzattığı şampanya kadehini bir dikişte içmiştim. Tim'in küçülen aletini pantolonuna yerleştirmek için elimi aşağıya götürdüğümde tüm önünün benim ve onun spermlerinden kirlendiğini anladığımda artık birçok şey için çok geçti. Hafif bir utanma yaşadık ikimiz de ama Mike ve Giselle'nin gülümseyen yüzleri biraz olsun rahatlatmıştı beni. Giselle ve Tim'in arasına yerleşince Giselle birden dönüp dudaklarıma uzandı ve "Harikaydınızz.." diye mırıldandı. Elimi tekrar bacaklarımın arasına uzatıp Tim'in spermlerinden kalanları yine parmaklarına bulaştırıp ağzına götürdü ve "Kocanın tadını sevdim. Yutmayı isterdim" diye mırıldandı. Neden bilmiyorum ama birden "Burda mı yoksa otelde mi?" diye sordum. Giselle gülmüştü. "Otelde..." diye yanıtladı. Tim'in dudaklarına uzandım tekrar "Giselle senin yutmak istiyor" diye mırıldandım. Tim şaşırdı önce, "Onu benim önümde becermeni istiyorum, ve Mike'ın da beni becermesini izlemeni" diye ekledim ve cevap vermesine fırsat vermeden dudaklarına yapıştım." diye devam etti Jeniffer gülerek. "Oradan ne kadar hızlı kalktığımızı, Mike ve Giselle'nin kaldığı otele ne zaman girdiğimizi, odaya ne zaman çıktığımızı hatırlamıyorum bile. Ve yanımızdaki 2 tanımadığımız adamı" diye devam etti Tim. "Odaya girer girmez Giselle üzerime resmen saldırdı. Keza Mike ve diğer iki adam da Jeniffer'i almışlardı ortalarına hemen." diye devam ederken Tim. "Aslında adamlar kulüpten beri bizi izlemişler. Otele de arkamızdan gelmişler ve tam girişte Mike'a biz de eğlenceye katılabilir miyiz?" diye sordular. Ama Tim ve Giselle arabadan inerken öpüştükleri için fark etmemişti. Mike ve ben göz göze geldik. Birden "Hadi gelin sizde o zaman" diye adamları ben davet ettim. diye güldü Jeniffer. "Tabi ben bunu ertei gün öğrendim, karım o gece sınırlarının tamamını ortadan kaldırmış" diye güldü. "Ve iyi ki kaldırmış" diye ekledi gülümseyerek. "Beni neyin o hale getirdiğini bilmiyorum, ama o kadar azmış ve zıvanadan çıkmıştım ki Mike ve diğer iki adam odaya girer girmez onları odanın en sonuna çektim. Mike'ın dudaklarına yapıştığımda diğer iki adamın elleri çoktan kalçalarımda gezmeye başlamıştı. Arkamdakilerden biri omuzlarımdan bastırınca hafifçe önlerinde dizlerimin üzerine çöktüm. Üçü de fermuarını açmış ve aletlerini hızlıca dışarı çıkarmışlardı. İkisini elime aldım, birini de zaman kaybetmeden ağzıma yerleştirmiştim. Ağzıma bir birininkini, bir diğerini sokuyordum. Ne ellerim, ne de ağzım hiç boş kalmıyordu. Mike'ın değil ama diğer adamlardan birinin aleti gerçekten büyüktü. Cenk'in aletinden bile kalın ve uzun üstelik" diye güldü. Birisi omuzlarımdan tutup beni ayağa kaldırdı ve üzerimdeki elbiseyi dahi çıkarmadan yatağa yönlendirdi. Beni dört ayak pozisyonuna getirdiler yatağın köşesinde. Mike aletini ağzıma dayadığında iki adam arkama geçmiş kadınlığımı yalamaya başlamışlardı. Tim'in spermlerini yalıyorlardı resmen kadınlığımdan benim zevk sularım diye. Sonra aleti büyük olan adam Mike'ın yanına geldi ve aletini uzattı. Mike'ı ağzımdan çıkarıp onu somurmaya başlamıştım ki diğer adam arkamdan hızlıca girmeye başladı. O vurdukça arkadan ben önümdeki yaraklara daha fazla saldırıyordum. Bir ara ağzımı kocaman açıp ikisinin de aletinin başlarını ağzıma sığdırmaya çalışmıştım ama diğer adamın aletinin başı gerçekten büyüktü. Onun aletinin sadece başını ağzıma alabiliyordum. İki avcumla kavradığım halde yine de başı ve bir o kadar daha dışarıda kalıyordu. Ve ben sadece elime ulaşabiliyordum. "Giselle ve ben de çoktan çırıl çıplak kalmıştık. Onu yatağa sırt üstü yatırdım ve içine girdim" diye devam etti Tim. Jeniffer'i evlilik yıldönümüzde üç erkeğin ortasında görmek beni iyice azdırmıştı. Giselle'yi yatakta biraz daha geriye ittirip başını Jeniffer ile aynı hizaya getirmiştim ki adamın aletini gördüm. Benimkkinin iki katıydı resmen. Ve adam da Giselle'nin ağzınaa yerleştirmekte gecikmedi aletini. "ohh.. bir Amerikalı, bir ingiliz orospuyu Paris'te nerden buldunuz" diye gülüyordu adam. Mike dönüp "Karılarımız" diye güldü pişkince. "ooo.. karılarınızı siktirmekten zevk alıyorsunuz öyle mi!" diye kahkahayı bastı. "Bunun amı sımsıcak..." diye seslendi Jeniffer'i beceren adam. "Bunun da ağzı " diye güldü. "ooo.. hadi değişelim" diye güldü koca yaraklı olan Giselle'nin ağzından çıkıp ki Jeniffer adamın aletini yakaladı ve ağzına yerleştirdi. Öbür adam mecburen Giselle'nin ağzına yönelince Mike da Jeniffer'in arkasına geçti. O Jeniffer'in kadınlığına girdiği anda ben Giselle'nin içine boşalmaya başladım. Benim arkamdan da Mike boşalmıştı Jeniffer'in içine. "hhahaha... bunlar boş çıktı, baksana hemen boşaldılar" diye gevrek gevrek güldü koca yaraklı olann. "Kadın mallarını biliyor ki bizi de istedi" diye güldü öbürü. Biz bir anda kenara çıkmıştık oyundan" diye devam etti Tim. "O zaman bunlara Türk'lerin nasıl siktiğini gösterelim" diye gevrek gevrek güldü adamlardan biri" diye sözü aldı Jeniffer. Gülmüştük hepimiz. "Yani ilk türk yarrağını o gün yedin!" diye ekleyince hepimiz kahkahaya boğulduk. "Tabi Tim ve Mike boşalınca kenara çekilmiş ve bizi seyretmeye başlamıştı. Koca yaraklı olan Giselle'nin ağzında, diğeri benim ağzımdaydı. Birbirlerine muhtemelen Türkçe birşeyler söylüyor sonra gülüyorlar sonra yer değiştiriyorlardı. "Hadi birbirinizin kocalarının spermlerini temizleyin" diye seslendi koca yaraklı olan ve diğeri de beni Giselle'nin üzerine çekip 69 olmamızı sağladılar. Koca yaraklı olan aletini Giselle'nin ağzından çıkarıp cop gibi kalçalarıma vurmaya başladı. İkimiz de iyice ateşlenmiştik aslında yani Gisselle ve ben. Birbirimizin kadınlıklarına deli gibi saldırdık. Adamlar yaraklarıyla kalçalarımızı dövüyor, yüzümüze vuruyorlardı ve sürekli konuşup kahkahalarla gülüyorlardı. "Hey, kocalar, bize birer bira versenize" diye seslenince birisi, Mike dolaptan iki bira aldı ve açıp adamlara verdi. Tim ve kendine de birer tane aldı. İki koca karılarının sikilmesini ellerinde bira oturup televizyon izler gibi izliyorlar, bir yandan da sönmüş aletlerini ovuşturup kaldırmaya uğraşıyorlardı. "O amın bu koca Türk yarrağına hazır mı" diye güldü arkamdaki adam ve aletinin başını kadınlığıma dayadı. Önümdeki başımı kaldırıp aletini ağzıma yerleştirirken "Bayıltma garantili siker" diye güldü gözlerimin içine bakarak. Gerçekten arkamdaki yarak içime girmeye başlayınca nefesim kesilmişti bir anda. Ama iki Türk'ün arasında öyle sıkışmıştım ki kaçacak yerim yoktu. Aleti ağzımda olan başımı sımsıkı tutuyor, arkamdaki de amımı yara yara kadınlığımda ilerliyordu. Ne kadarını soktuğunu bilmiyorum ama deli gibi titremeye başlamıştım bile. "Daha yarısını aldın, sen de bittin" diye güldü aleti ağımda olan ve başımı bırakıp aletini ağzımdan çekti. "ohh.. yalvarırım yavaş girrr" diye inlediğimi hatırlıyorum. Ama o daha da hızlanmaya başladı. "Lütfen yavaş gir, lüften yavaş gir" diye inlerken tamamını soktuğunu anlamıştım taşakları kilitorisime değince. Önümdei adam omulazlarımdan tutup beni biraz dikleştirdi ve Gisselle'nin bacakklarının arasına yerleşti. Aletini birkaç kez sıvazlayıp onun kadınlığına girmeye başladı. Giselle hiç zorlanmadan almıştı. Adam aşağıda gidip gelmeye başladı ve başımı bastırıp Giselle'nin kilitorisine yönlendirdi beni. Onun amını sikerken bana da onu yalattırıyordu ki aletini onun amından çıkarıp ağzıma yerleştirdi. Somurdum, emdim, sonra çekip tekrar Giselle'nin amına yerleştirdi. Arkamdaki koca yarak birden amımdan çıkıp Giselle'nin inlemeleri kesilince anlamıştım ki o da amımdan çıkarıp Giselle'nin ağzına sokmuştu.Koca yaraklı adam aletini tekrar amıma yerleştirdi. Ama bu sefer zorlanmadan köklemeye başlamıştı. Birkaç sert vuruş yaptığında resmen bayılacak gibi olmuştum. Sonra birden içimden çıktı ve beni yatağa devirip sırt üstü yatırdı. Dizleriyle yatağın üzerine çıktı ve bacaklarımı kaldırıp yarağını amıma yerleştirmeye başladı. "Nasıl... karılarınızı iyi sikiyor muyuz bari" diye güldü. Yatağın kenarına bıraktığı bira kutusunu aldı ve arkadaşına doğru kadeh kaldırdı. Birşeyler konuştular Türkçe ve kahkahalarla bizi sikmeye devam ettiler. "Hadi dön" diye seslendi Giselle'yi siken adam. Koca yaraklı da beni tekrar domalttı. Şimdi ikimiz de yanyana koca yaraklının önünde domalmış vaziyetteydik. Diğer adam da arkamıza geçti. Ama bu kez bana yasladı yarağını ve bir çırpıda içime girip köklemeye başladı. Giselle ile öpüşmeye başladık. Koca yaraklının Giselle'nin içine girmeye başladığını dudağıma geçirdiği dişlerinden anlamıştım Giselle'nin. "oohhhhh.... çokkkk büyükkkkk" diye inledi. İki adam kahkaha attılar yine. "Elinizle uğraşmayın, karılarınızın ağzına sokun yaraklarınızı" diye seslenince diğer adam Tim ve Mike yerlerinden kalkıp önümüze geldiler. Mike aletini benim ağzıma, Tim ise Giselle'nin ağzına yerleşmişti. "Karılarınızı bayıltana kadar sikelim bu gece ne dersiniz?, arkadan da sikiyor muunuz onları!" diye güldüğünde koca yaraklı olan beni sikenin önce tükrüğünü hissettim götümde, sonra da parmağını bir anda içime sokmasını. Tim ile anal yaptığımız için alışkındım, beni sikeni de alabilirdim ama koca yaraklı.... İşte o zordu. "Korktu bunlar" diye güldü koca yaraklı olan. "O yarrak sana girecek olsa sen de korkarsın" diye güldü beni siken. "Merak etmeyin, ikinizin de götünü alıştırıp öyle sikeceğim." diye ekledi koca yaraklı olan. Bu arada Tim ve Mike'ın da aletleri kocaman olmuştu. "Hadi gelin, karılarınızın amlarını biraz da siz sikin" diye güldü koca yaraklı olan. Kocalarımız hevele arkamıza geçmişti. Onlar da ağzımızda yerlerini almıştı. Mike bana, Tim de Gisselle'ye girmişti arkamızdan. Zevkten ölüyordum tek kelimeyle. Koca yaraklı olan aletimi ağzına soktu ve somurmaya başladım. "Hangisi senin karın?" diye sordu diğer adam. "Jeniffer" diye yanıtladı Tim. "ooo.. çapraz sikiyorsunuz yani... Ben bu senin karın sanmıştım" diye güldü Giselle'nin saçlarını okşayarak. "Nasıl, koca yarak yaramış mı karına, amı artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak" diye güldü koca yaraklı olan. Gerçekten de Mike'ın aletini içimde hiç hisssetmiyorrdum diyebilirim. "Karılarınızın götleri temi mi?... Ha kızlar, temiz mi götleriniz, sikilmeye hazır mı!" diye güldü diğer adam. "Hadi sikin ikiniz önce benim amımı ve götümü" diye inleyerek Tim'in önünden kendini koca yaraklıya yönlendirdi. "Ooo... gönüllüsün yani" diye güldü koca yaraklı olan. Gel o zaman buraya diye Giselle'yi kendine çekti. İki Türk Giselle'yi kendilerine çevirip domalttılar. Beni de tutup onun kalçalarını ayırttırdılar. Sonra masaj yaptılar biraz ve birer parmaklarını sokmaya başladılar Giselle'nin götüne. Tim ve Mike yer değiştirdiler bu kez. Mike karısının ağzına verdiğinde yarağını, Tim de benim amıma girmişti. "Can, hadi önce sen gevşet" diye seslendi koca yaraklı olan. "Tamam" dedi Can. Yatağın üzerine çıkıp aletini benim ağzıma soktu. Güzelce ıslattırdı. Sonra Giselle'nin kalçalarını iyice ayırmamı söyledi. Yarağının başını yavaş yavaş sokmaya başladığında Giselle çok da zorlanmadan almaya başlamıştı. Koca yaraklı olan ise koca aletini eliyle sıvazlamaya devam ediyordu. Mike'ın gözleri karısının götüne giren yaraktaydı. Giselle içimden çıkan Tim'in aletini de eline almış sıvazlıyordu. Can iyice köklediğinde Giselle küçük küçük çığlıklar atmaya başlamıştı bile. Koca yaraklı olan beni kolumdan çekti ve Giselle'nin amına yönlendidi saçlarımdan tutup. Ben Giselle'nin amını yaladıkça götünü siken Can'ın taşakları alnıma yüzüme vuruyordu. Domalmış durumdaydım. Koca yaraklı olan arkama geçip dizlerinin üzerine çömeldi. Yarağının başını amıma sürtmeye başladı. Sonra koca yarağını amıma yerleştirdi. Bu kez hızlı yapmıştı ve benim resmen içim çekilmişti. Birkaç kez giriş çıkış yaptıktan sonra arkamdan kalktı ve yatağa sırt üstü uzandı. Can güldü. "Şimdi götün dağılacak" diye sırıttı pis pis Giselle'nin kıçındaki yarağı çıkarıp onu ayağa kaldırırken. Giselle dönüp koca yaraklılın kucağına geçti. Koca yaraklı yarağını sapından kavrayıp dimdik tuttu ve Giselle göt deliğini aletin başına yaslayıp yavaş yavaş oturmaya başladı. Çıldırmış gibiydi. Koca yarak milim milim Giselle'nin götünde kayboluyordu. İnliyor, yüzünde acı ve zevkin ortak karışımı mimikleriyle başını sağa sola sallıyordu. SOnunda koca yaraklının aletini köküne kadar almıştı götüne. Biraz durmak istedi ama adam Giselle'nin kıçına sert bir tokat patlatınca hareketlendi yukarıya doğru. Adam bu kez kalçalarının altından kavradı Giselle'yi ve onu yukarı aşağı kaldııp yarağının üzeinde kendi zevkine göre hareket ettirdi. "İyi izle... biraz sonra sıra sende" diye gülüyordu bir yandan da. Tim ve Mike, kenarda elleri kendi aletlerini sıvazlıyor, Can ise Giselle'nin amına gireceği anı bekliyordu. "Hadi gel... Gel de karının götüünü sikerken sen de amına gir" diye güldü koca yaraklı olan. Mike kilitlenmiş gibi adamın dediğini yaptı. Giselleyi pozisyona getirdiler. Mike karısının amına girmeye başladı bir yandan da karısıyla dudak dudağa öpüşürken. Adam hareket etmiyor, Mike karısının amını sikiyordu. Sonra adam da hareketlenince Giselle çığlık çığlığa inlemeye başladı. "Şunun ağzını doldurun" diye güldüğünde Can hemen hareketlendi ve yarağını Giselle'nin ağzına soktu. Giselle'nin sesi kesilmişti ama için için inlemeye devam ediyordu. Tim de ona yaklaşınca yatağın üstünde onu da aletinden yakalayıp ağzına çekti. "Hadi yeter, biraz da şu siksin karının amını" diye güldü koca yaraklı olan Tim'i göstererek. Mike çıktı karısının içinden ve Tim bir çırpıda girdi Giselle'nin amına. Tim ve koca yaraklı tempoyu bir iki saniyde yakaladılar. Biraz birlikte siktiler. "HAdi bakalım, sıra bende" diye seslenince Can, durdular ve Tim yerini Can'a bıraktı. "Bekle" dedi koca yaraklı olan. Giselle'yi kucağında ve yarağını götünden çıkarmadan ayağa kalktı. Kollarını dizlerinin tam altına geçirdi ve askıda tutup "Gel Can, bunu yapmayı özlemiştik" diye gülerek Can'a seslendi. "Vaayy... harbi iyi oldu bu" diye güle güle Giselle'nin önüne geçti. Yarağını amına yaslayınca koca yaraklı olan Giselle'yi önce hafifçe yukarı kaldırdı. Sonra aşağıya indirmeye başlayınca birisi amına, birisi götüne yerleştirdi yaraklarını. Gisellle'yi kucaklarına almış, oyuncak gibi yaraklarının üzerinde indirip kaldırıyorlardı. "Gel buraya" diye seslendi bana. İtaat ettim ve ona doğru gittim. Saçlarımdan tutup serçte kendine çekip dudaklarıma yapıştı. "Seni de böyle sikelim mi? İster misin? Bunu kocana ve kocasına bırakalım, seni alalım mı aramıza!" diye seslendi. Cevap vermeme fırsat dahi vermeden başımdann bastırıp ikisinin arasına yönlendirdi beni. Aşağıdan uzanıp ikisinin de taşalarını yalamaya başladım. Giselle inim inim inliyordu ikisinin kucağında. Tim ve Mike'ın ne ara gelip de sağdan ve soldan aletlerini elime tutuşturduklarını, bir Tim'in bir Mike'ın aletini ağzıma sokup emdiğimi, arada diğer iki Türk'ün taşaklarını, Giselle'nin amını ve götünü hatırlamıyorum bile. Uçuşa geçmiştim resmen" diye devam etti Jeniffer. "Karımı ilk defa böyle görmüştüm. Resmen porno filmlerindeki gibiydi. Ne elleri, ne ağzı, ne dili bir dakika boş durmuyordu. Biz dört erkek yukarıda gülerek karılarımızı sikmeye devam ediyorduk. "Bunu size bırakalım, senin karını sikelim mi?" diye sordu Can. Mike da ben de "Hadi... " diye seslendik ve kenara çekilip Jeniffer'in ortamızdan çıkmasını sağladık. Giselle'yi yatağın üzerine bize bıraktılar. Sonra Jeniffer'i aralarına alıp yere diz çöktürdüler. Yaraklarıyla yüzüne vura vura biraz yalattılar. Bir ara ikisi birden aynı anda sokmaya çalıştı yaraklarını Jeniffer'in ağzına. Sonra yatağa çıkartıp domalttılar. Önce Can, sonra da koca yaraklı olan aletini Jeniffer'in amına yerleştirip siktiler bir müddet bir yandan da götünü parmaklayıp genişletmeye çalıştılar. Jeniffer'i yatağa yüz üstü uzattı koca yaraklı olan. "şunun götüünü iyice bir ortaya çıkaralım" diye gülümseyerek yastıklarından birini alıp göbeğinin altına koydu. Sonra amına girip aletini kayganlaştırdı. Jeniffer başına geleceği anlayınca heyecanlanmaya başladı. Koca yaraklı aletinin başını Jeniffer'in götüne yerleştirip itmeye başladığında Jeniffer acıyla kaçmak istedi ama başaramadı. "Yavaş,.. nolur yavaş" diye acıyla kıvranırken "Merak etme... bu acının arkasından müthiş zevk var" dedi gülerek. Bir yandan da girmeye devam ediyordu. Tamamen yerleştirdiğinde yarağını "ooohhh... bak bu götü sevdim... Karının götü muhteşem" diye seslendi bana. Aletini tamamen çıkarıp tekrar yerleştirdi. Sonra bir daha, sonra bir daha... Jeniffer'i altında inim inim inletiyordu. "Bak bunu hepiniz çok seveceksiniz" diye gülerek "Buraya gel" diye seslendi Giselle'ye. Onu tutup sırt üstü Jeniffer'in üzerine yatırdı. Aletini önce Jeniffer'in amına yerleştirdi. Birkaç kez girip çıktı, sonra Jeniffer'in götüne yerleştirdi. Ordan çıkardı Giselle'nin götüne, sonra da Giselle'nin amına girdi kahkaha atarak. "Hadi gel Can" diye gülerek kenara çekildi ve Can bu kez aynısı yaptı. O da aletini yatağın öbür tarafına geçip Giselle'nin ağzına yerleştirdi. Sonra "Gel Tim" diye bana seslendi Can. Gidip 4 deliği de ben siktim, sonra sıra Mike'a geldi. Herkes turu tamamlayınca "Hahaha... hoşunuza gitti" diye güldü koca yaraklı olan. Giselle'yi jeniffer'in üzerinden kaldırdı. Bana ve Mike'a uzatıp "Alın bunnu istediğniz gibi sikin" diye güldü. Giselle gülerek gidip koca yaraklının dudaklarına yapıştı önce. Sonra da bize yöneldi. Mike'ı yatağın üzerine uzatıp yüzü dönük onun kucağına oturdu ve yarağını içine aldı. Birkaç kez oturup kalktıktan sonra arkasına yanaşıp okşadım. Giselle kocasının üzerine tamamen oturunca Mike karısının kalçalarını iyice iki yana ayırdı benim için. Aletimi sokmaya başladım. Hiç zorlanmadan girdim. Tim ile sırayla o karısının amına, ben karısının götüne girip çıkmaya başladık. Sonra ikimiz de aynı anda girip çıkmaya başladık ki Giselle çığlık çığlıa titremeye, kocasının dudaklarını ısırmaya, göğsüne yumruklar atmaya başladı. Yan tarafta koca yaraklı artık karımı yüz üstü çevirmiş, ayaklarını iyice göğüslerine yaslayıp götüne girip çıkmakla meşguldü gülerek. Can ise aletini karımın ağzına sokmuştu. "Hadi bunu tost yapalım" diye seslendi koca yaraklı olan. Jeniffer'i kaldırdı. Can yüz üstü uzandı yatağa Mike'ın yanına. Jeniffer yüzü bana dönük şekilde oturmaya başladı Can'ın kucağına. Rahatça almıştı Can'ın yarağını götüne. Sonra bacaklarının arasına koca yaraklı olan girdi. Aletini birkaç kez sıvazlayıp "Bak karını tost yapacağız şimdi" diye gülerek aletini karımın amına sokmaya başladı. Jeniffer ile göz göze geldik. Gözlerinde aldığı zevki görebiliyordum. Koca yaraklı aletinin tamamını karımın amına soktuğunda Giselle'nin götüne patlamaya başladım ben de. Benim arkamdan da Mike patladı karısının amına. " diye devam etti Tim."İkisi birden beni araya alıp evire çevire siktiler. Nefesim kesiliyordu. Artık içim resmen kurumuş, giriş çıkışları canımı yakar olmuştu. "Hadi gelin artık" diye yalvarmaya başlamıştım resmen ki koca yaraklının götümde olduğu bir anda patlamaya başladı. Oluk oluk akıyordu kıçıma. Böğürüyor, kalçalarıma sert tokatlar atıyordu. Resmen bayılacaktım zevkten ki Can da amıma patlamaya başlamıştı. Son duyduğum şey iki Türk'ün zevk dolu kahkahalarıydı. Yatağa, Giselle ve Mike'ın yanına düşürdüler beni. Kendime geldiğimde bizi siken Türk'ler üstlerini giyinmişler, dolaptan birer tane bira alıp koltukta birer sigara yakmış içiyorlardı. "Karılarınızın kıymetini bilin. Yine isterseniz gelir sikeriz" diye gülüyorlarda Mike ve Tim'e. Sonra gelip beni ve Giselle'yi öptüler dudaklarımızdan. "Bunlar size yetmezse, bizi arayın" diye güldüler ve odadan gittiler. " diye bitirdi Jeniffer hikayeyi.
23 Temmuz 2020, at 00:11
Alıntı