Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Kayınvalidemi Sarhoş Ettim - Bölüm 3

Post #1

Kayınvalidemi Sarhoş Ettim - Bölüm 3http://xhamster.com/user/loverman_2452/posts/493988.html - Bölüm 1http://xhamster.com/user/loverman_2452/posts/494751.html - Bölüm 2İlk 2 bölüm yukarıdaki linklerde.. Balıkesir ve çevresinden ilgilenen kadınlarla da gizlilik içerisinde konuşmayı heyecanla bekliyorum..Mesaj ve yorumlar geliyor, benim gibi kadınları çok seven ve özellikle kayınvalidesine istek duyan insanların olduğunu bilmek içimi rahatlattı.. Şehvet derecesinde ilgi duymak, bunu yakınındaki bir kişiye duymak, eşini üzmeden ilişkiye başlamak ve bunu birileriyle paylaşabilmek üzerimden büyük bir yükü aldı.. Eşimle ilişkimde bile daha bir şehvet doluydum.. Eşimle birlikteyken kayınvalidemi hayal ediyor, kayınvalidem için her an fırsat kolluyordum.. Göğüsleri çok da büyük olmayan, hafif sarkmış; kalçaları geniş ve çok güzel olan, beraber olmaya başladığımızdan beri her yeri, özellikle tüm delikleri tertemiz olan 50?li yaşlarında seks tanrıçam, kayınvalidem de beni boş bırakmıyordu.. whatsup?tan yazışıyor, diğeri mesajı görünce hemen siliyorduk.. Uygulamadaki durumumu müsaitlik durumuma göre devamlı güncelliyor, ilk yazışmayı kayınvalidemin yapmasına dikkat ediyordum.. İşteyim yazdığımda hemen bir şeyler karalıyor, konuyu hemen ilgilendiğimiz kısma çekiyorduk.. ?Arkadan aldın mı?, ?şu an yanımda olsan seni dağıtırdım? gibi ayrıntılı seks sohbetleri yapıyorduk.. Göğüs arası yapalım mı diye sorduğumda, ?olsa dükkan senin, bu saatten sonra çocuk yapamayacağıma göre olup olacağı bu kadar? demişti.. Her konuya girip çıkıyorduk; anal, oral, türbanlı, grup sex, swinger, travestiler ve aklınıza gelebilecek her fantezi.. İlk defa seks yapacak 18 yaşında kız gibiydi; merak ediyor, her şeyi soruyor, ?acaba yapsak nasıl olur? dediğinde beni çıldırtıyordu.. Önümüzde büyük bir engel vardı.. Kayınpederim.. Veteran sanayi ustası, emekli, 57-58 yaşlarında, namazında, evden çok dışarı çıkmayan, devamlı aynı şeyleri konuşan, hayatına yeni şeyler katmayan bir adam.. Olmadığı anda karısını günde bilmem kaç posta sikeceğimi, 3?lü 5?li bütün gruplara katılacağımızı, eş değiştireceğimizi, karısında delik bırakmayacağımı bilse damadını bu kadar sevmezdi sanırım..Düşüncelerimin ve yaptıklarımın yüz binde birini bilse beni bir kaşık suda boğacak kadar da kıskanç, sinirli ve asabi birisiydi.. Onun yanındayken karısına bakmaz, klasik takılmalarımı yapmazdım.. Benimle konuşmayı çok sever, oğlundan ayırmazdı.. Son bir ayda, kayınvalidemi sarhoş ettiğim günden sonra birden yok oluverse rahatlayacaktım.. Adamın yaşı da çok değildi, düşününce yol bulamıyor, acayip sinirleniyordum..Kasım ayının ortalarında bir Perşembe günü, sabah işyerine geçtiğimde durumumu güncelledim ve ?İşteyim? haline getirdim.. Hemen bekliyormuş gibi ?Sana bir sürprizim var? şeklinde bir mesaj geldi.. Ardından ?baban, araba bakmaya gidecek Ankara?ya.. Satacak adam Salı günü doğuya göreve gideceğinden pazartesi satışını vermek istiyormuş?.. Güzeldi ama Pazar günü için bahane bulmak zor olurdu, pazartesi günü takılırız diye düşündüm; ? pazartesi sabah erken gelirim? yazacak oldum, halen yazıyordu.. Arabayı alacak olanın Aydın?da görev yapan kayınbiraderim olduğunu, kayınpederimin Cuma akşamı Aydın?a yola çıkacağını, aracı beğenirlerse kayınbiraderimin mesaisi için hemen döneceğini, kayınpederimin Balıkesir?e ancak pazartesi akşamı dönebileceğini ve bir sürü ayrıntıyı sıraladı.. Kayınbiraderim askerdi ve bekardı, ailesiyle ortak arabaları vardı ve onunla beraber Aydın?da duruyordu.. Uzun lafın kısası kayınpederim arabayı beğenirse Cuma akşamı hariç üç dolu dolu gün bizi bekliyordu.. Beğenmesi için dua etmeye başlamıştım bile..İş yaptığımız firmalardan birisi otel hizmet alım işi yürütüyordu, büyük bir proje için istişare ve planlama toplantısı yapacaklarını eşime söylediğimde hafta sonu beraber olamayacağımız için üzüldü, ancak şaşırmadı.. İşimin rutinlerinden birisi buydu, sıklıkla olmasa da eşimi bu şekilde bir iki günlük uzaklaşmalara alıştırmıştım.. Cuma günü geldi, nöbet tutan asker gibi sabırsızlanıyordum.. Sikim dimdik dolaştım bütün gün, konuşmalarımızı düşündükçe olabilecek 3 günün hayalini bile kuramıyordum.. Sonradan öğrendiğim üzere kayınvalidem de eşine tüm gün baskı yapmıştı, gündüz gözüyle git, otobüslerde geceye kalma diye.. Saat 5 gibi yola çıkmayı planladığını öğrenmiştim, öğleden sonra işyerimden eve geçtim.. Eşim ve kızımla vakit geçirip 6 gibi yola çıkarım diye planlarımı yapmıştım, kayınvalidem 40 dakikalık mesafede, Balıkesir?in ilçesinde oturuyordu.. Otel de bu ilçeye çok uzakta değildi, planlar örtüşüyordu her durumda..Eve gittiğimde eşim yiyecek bir şeyler hazırlamıştı.. Yemek yedim, şakalaştık, kızımla oynadık vs.. Televizyonun karşısına geçtiğimde, kızım beni bırakıp tabletinin başına geçmişti.. Rahatça arkaya yaslanarak oturduğumda benim ki halen kalkık bir şekilde dünyayı selamlıyordu, bu akşam için sabırsızlanıyorum havasındaydı.. Eşim omzuma yattığında elini atıp beni yoklardı her zaman, küçük haldeyken oynamaya başlar ve kalkana kadar geçen zaman hoşuna giderdi.. Yine aynısını yaptığında benimkini hazır olarak bulmuştu, ?Hayırdır? dedi.. ?Vedalaşmayı bekliyor? demiştim bile.. Elimden tutarak yatak odasına götürdü, çok uzun zamandan beri beraber olduğumuzdan hoşuma giden her şeyi büyük bir ustalıkla yapıyor, vakit kaybına neden olmuyordu.. Kızımızın yalnız kalma süresi 15 dakikayı geçmediğinden, anne-baba arayışına geçilmeden işimizi bitiriyorduk.. Bu rutin beni sıkmıştı ama yapacak bir şey yoktu.. Eşim kaynanamın 20 yaş genci ve özellikleri benzeyen bir kopyasıydı.. Daha diri ve daha bilindikti.. Evli çiftlerin problemi erkekler için, seksin alışkanlık haline gelip rutine bağlaması ve çocukların bu işi yapmanıza müsaade vermemesidir genellikle.. Hızlandırılmış sekse hazır olursun her daim.. Biz de bu işte ustaydık, zamanı ve ortamı yaratıverdik.. Hemen benimkini tuttu, beni sürükleyerek yatak odasına giriş yaptı; yatağa oturduğu gibi benimkini yüzüne hizalamıştı.. Önce toplarımı yalayarak ağzına alıyor, sırayla bu işe yaparak sikime kan dolana kadar diliyle aşağına yukarı kadar gidip geliyordu.. Kan pompalandığına ve istediği sertliğe ulaştığına kanaat getirdiği anda ağzına alıyor ve öncelikle hafif gitgellerle sikimi ıslatıyordu.. Elini, dilini ve ağzını o kadar senkronize kullanıyordu ki kendimi ona bırakıyordum hemen.. Elini saat yönünde çevirerek sikimi aşağı yukarı avuçluyor, elini takip eden ağzı da gidebildiği yere kadar sikimi sömürüyordu.. Belli bir süre geçtikten sonra sadece eliyle yaptığı harekete dönüyor, diğer eliyle de toplarımı okşuyordu.. Kasılmalarımdan ne kadar yaklaştığımı anlıyor, ona göre hızını ayarlıyordu.. Kasılmalarım arttığı anda tekrar ağzına aldı, deli gibi boşaldım.. Bütün gün dimdik gezdiğimden ağzını doldurmuştum.. Bana ıslak mendil vererek banyoya geçti, üstünkörü temizlendim.. Çıktığında ?Hadi vedalaştık? diye sikimi tekrar avuçladı ve tekrar temizlemeye koyuldu.. Otelde banyo yapacağımı söyledim, hazırlıklarım tamamdı.. Evdekilerle vedalaştım, yola koyuldum; 35 dk?ya ilçe girişindeydim.. Aracımı Pazar yerine park etmek için bırakıp o şekilde geçerim, evin önünde de dikkat çekmez diye düşünmüştüm.. Arabayı park ettim, bilgisayarımı aldım ve yürümeye koyuldum.. Küçük bir ilçe olduğundan herkes birbirini tanıyor ve gereğinden fazla meraklı olabiliyordu.. Kabanımın yakalarını dik şekle getirdim, bilgisayarım kolumda asılı, çantam arkamda olduğu halde yürümeye devam ettim.. Telefonumu çıkardım ve kaynanamı aradım..Kaynana: Nerde kaldın, seni bekliyorum..Ben: Bekle biraz 3 gün beraberiz..K: Ağzından bal damlıyor oğlum, inşallah beğenirler arabayı da 3gün olur..B: Sürprizin var mı bana?K: Gel de göstereceğim ben sana sürprizi..B: 1 saat olmadı kızının ağzına verdim, sana da öğreteceğim bu hafta..K: İstediğin gibi kullanabilirsin beni aşkım.. Mahalleye girerken dikkatli ol yeter, kimse görmesin..10 dakika demeden kapının önündeydim, alt apartman giriş kapısı açıktı.. 1. Katta oturuyorlar, üstteki 3 katta da ve alttaki işyerinde de kiracıları oturuyordu.. İşyeri ile girişleri ters yerlerde olduğundan sokağın diğer tarafından girerek kimseye görünmeden apartmana girmiştim.. Hızlıca ama sessizce çıktım birinci kata, kapı açık beni bekliyordu.. Üzerinde yeşil-kahverengi tonlarında, kolsuz, dizlerinin hemen üstünde biten ve bel kıvrımını gösteren bir elbisesi vardı.. Elbiseye yakından bakınca küçük küçük çiçekler olduğu seçilebiliyordu.. Elbise penye tarzı olduğundan üzerine yapışmıştı.. Sütyen giymemiş ve saçlarını toplamamıştı, duştan yeni çıkmış olabilirdi.. Kapıyı kapattık hemen, dudaklarımız birleşmiş, ben de o güzelim kalçalarını kavramıştım.. Giriş kapısı evin içindeki koridorun tam ortasındaydı, kapıdan girince karşınıza duvar çıkıyordu.. Daha önce kimsenin kimseyi dayamadığını düşündüğüm duvara dayamıştım kaynanamı.. Ellerimi dolduruyordu kalçaları, daha önce hiç kalça görmemiş gibi davranıyordum onlara.. Elbisesi ellerimin üzerinden dökülmüştü, baldırlarından tutarak bir anda kaldırdım onu ve duvara iyice yasladım.. İç çamaşırı giymemişti, çıkar üstünü diye sayıkladı birkaç kez.. Kemerim veya pantolonum canını yakmıştı.. Üzerimde kabanım olduğu halde sağ tarafa yöneldim, yatak odasına.. Üzerimdekilerden sadece çantamı ve bilgisayarımı kapıda bırakabilmiştim.. ?Erkeğim? diyordu, ?Hiç sikmiyor beni, önceleri nasıl dayanıyormuşum?.. Üzerimdekileri çıkarıyor, çıkardığı yeri öpüyordu; kabanımı çıkarıyor boynumu öpüyor, pantolonumu çıkarırken kasıklarımı ve bacaklarımı öpüyordu.. Üniversite dönemindeki gibi seks kampına girmiş gibiydim.. Saçları ve teni çok güzel kokuyordu; tütsülenmiş, parfümlenmiş, makyaj yapmıştı.. Vücudunda, kaşında, kasıklarında, kısacası istenmeyen hiçbir yerinde tüyü yoktu.. Özenli bir hazırlık yapmıştı.. Benimkini çıkardığı gibi benim uzanmama fırsat vermeden ağzına aldı.. Henüz kazağımı çıkarmamıştım, müsaade etmiyordu.. Çok istekliydi, köküne kadar sokuyordu, deepthroat dedikleri gibi gırtlağına kadar sokuyor ve öğürmüyordu.. Sikimin baş kısmının daralıp, hafiften bükülerek bir yere girdiğini hissedebiliyordum.. Zor da olsa yattım ve bacaklarımı açtım.. Pozisyonunu ayarladı ve telefonda yazıştığımız şeylerden biri olan toplarımla oynamaya başladı.. Sikimi çıkarınca ağzından ses çıkararak toplarımı emiyordu, çok garip ve biraz da acıyla karışık bir histi.. Sikimi ağzından çıkardığı gibi biraz sertçe sıvazlıyordu.. Evde boşalıp çıktığımdan rahattım, olan biteni gözlemliyor ve keyfini çıkarıyordum.. Yan dönerek kalçasını bana yaklaştırdı, elimi atar atmaz ise iki hamlede güzel amcığı ile bakire olan göt deliğini yüzüme dayamıştı.. Çok sulanmıştı ve temiz gözüküyordu.. Dil atmaya başladım ve bir elim de göt deliğinin üzerindeydi.. Islaklığı oraya da sürüyor , dağıtıyordum.. Amının dili büyük değildi, estetik sayılacak bir görüntüsü vardı.. Dilimi ön kısma doğru yaklaştırarak hafifçe içeri soktum, ulaşacağım noktanın yerini biliyordum.. Dilleyerek ve arada emerek, seri hareketlerle arıyordum; kaynanam da o sırada benim sikimle uğraşıyordu.. Çok büyük çaba gösteriyordu; emiyor, komple yalıyor, toplarımı ağzına alıyor, benim tepkimi ölçmeye çalışıyordu.. Sesi değişti birden, bulmuştum; sikimi koparacak gibi sıkıyordu.. Çok farklı ve kendini sıkarak inliyordu, biraz daha uğraşsam sikimi koparacaktı.. Bıraktım ve kalçalarını yana ve üste hafifçe ittim.. Üzerimden kalkmıştı ama benimkini bırakmamıştı.. Altıma aldım ve içine birden girdim.. Senkronu kaybetmemiştik ve doluyduk.. 1 dk geçmeden kasılmaları başladı, ben de gelecektim.. İki vücudun aynı anda boşalmasını yaşadık, farklı yerlere kıvrılarak ama mükemmel bir uyum içinde.. Ne kadar sürdü bilmiyorum, iliklerime kadar boşalmış gibi hissettim.. Kulağıma doğru nefes alıp vermeye devam ediyordu ve arada bir ?aşkım?, ?aşkım, mükemmeldi? diyordu.. Ebeveyn banyoları yoktu ama yatak odası ile bitişik banyoları vardı.. Üzerimden elleri kasıklarında kalkarak çıktı, akıyordu menilerim.. Lavaboya girdi ve biraz temizlenerek yanıma geldi.. K: Hoş geldin aşkımB: Hoş bulduk karıcımK: Sürprizimi beğendin mi?B: Sürpriz deyince komşulardan birisi de burada olacak sanmıştım..K: Beğenmedin mi?B: Senin her yerini, her şeyini beğenirim de, sikerim de..Yatıyorduk, benimki biraz inmişti, etrafına bakınıyordu.. Tüm günün gerginliğini üzerinden atmış, günün 2. postasının sonrası keyif çıkarıyordu.. Kayınvalidem yanıma yatmış, elini başına dayamış beni seyrediyordu.. O sırada telefonum çalmıştı, iş icabı arıyorlardı, mesai sonrası normalde telefon gelmezdi, önemli olabilir diye hemen açmıştım.. Uzadıkça uzayan telefon konuşması kaynanamın sabrını sınıyordu.. Benimkini ağzına tekrar aldı, güzelce temizliyordu.. Eliyle yaptığı hareketleri kavramış, çıraklık mertebesinde bocalamayı bırakmıştı.. İş olsun diye yapmıyor, yüzümden hazzımı tartmaya çalışıyor ve hoşuma giden hareketleri belirli aralıklarla tekrarlayarak belli bir düzen oluşturuyordu.. Telefondaki kadın uzattıkça uzatıyor, meseleyi daha çetrefilli hale getiriyordu.. Halim kötüydü, kestirme cevaplar veriyordum; yüzümdeki ifadeler kaynanam için bir oyun halini almıştı.. Muzip bir şekilde gülümsüyor, ellerini her yerimde dolaştırıyor, uzanabildiği her yeri emiyor, ısırıyor ve yalıyordu.. Ne yaparsa yapsın, bir eli sikimdeydi.. Kısa kesmeye çalışmama rağmen konuşmam bitmeden üstüme oturmuş ve zıplamaya başlamıştı.. Karşıdaki aynadan muhteşem götünü görüyor ve arada bir sadece belden kıvrıldığı ve arada bir zıplayarak tüm vücudunu hareket ettirdiği çabalarını izliyordum.. Boşalmaya niyeti yoktu, beni kurutacaktı.. Bin bir rica telefonu kapattım, sikim patlayacak gibiydi ama içinde dışarı çıkacak çok fazla meni kaldığından emin değildim.. Üretilmesine fırsat vermiyordu.. Boşalmama az kaldığını anlamıştı, üzerimden indi; pozisyon bile değiştirmemiştik.. Ağzına aldı hemen.. Çoğu kadın ağzına alacaksa öncesinde alır, devamında almaz, özellikle eşim hiç sevmez.. Eşimin yerine koyduğumdan sanırım, şaşırdım.. Gırtlağına kadar sokuyordu ve Heather Brooke videosu seyrettiğini falan zannetmiyordum.. Bir de seyretse neler yapacaktı kim bilir.. Bu hafta sonu eminim ki denemediğimiz pozisyon, izlemediğimiz video kalmayacaktı.. Gırtlağına boşalmamı ister gibi her gitgelde zorluyordu ve çok geçmedi, ağzına boşaldım.. Hepsini yuttu, akışkanlığı yüksekti sanırım hiç boğazında kalmış gibi değildi.. Geldi, omzuma yattı.. Henüz bilgisayarımı açmamış, seks üzerine konuşmamış ve üzerinden bir saat geçmeden 2 tur yapmıştık.. 3 gün boyunca orospum olacağı kesindi ve emindim fantezide sınır tanımayacaktı..İlk sorduğu şey bunu belli ediyordu zaten; ?Arkadan çok acır mı acaba??
07 Kasım 2022, at 10:27
Alıntı