Konu: beyza
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

beyza

Post #1

beyzaEşimle severek evlendim. Çok gençtim iyiyi kötüyü ayırt edemeyecek durumdaydım. Maalesef ki onla ilgili gerçekleri sonradan öğrendim. Evlendiğimizde herşey mükemmeldi. Ya da ben öle sanıyordum. E kesinlikle beni anlamıyor cinsel hayatımız hiç bir zaman iyi gitmedi ama ben bunu hiç sorun etmedim çünkü ben gerçek seks nedir bilmiyordum. Eşim sürekli işini görüp döner arkasını uyurdu ben bunu normal karşılar gider duşta yıkanır kendimi tatmin eder çıkardım. Bizim sevişmelerimiz hep öpüşmeyle ve oral seksle sınırlıydı ben ona oral yapar o beni okşardı. Çok nadirdir bana oral seks yaptığı. Işıklar kapalı olur birleşme süresi 5 dk yı geçmez bir kez boşalır bir daha ereksiyon olamazdı.Söylediğim gibi ben bunu hep normal karşılardım. Çocukdan sonra soğuduk o da ben de koptuk şimdi cinsel olarak yakınlaşmayı saymıyorum hiç bir şekilde birbirimize dokunmuyoruz. Böyle evlilik mi olur demeyin oluyor. Ben çok mutsuzum idim neden bu hayatı yaşamak zorunda olduğumu bilmiyorum sanırım burdaki iyi yaşam beni tutuyor. Ama artık yıldım kadın olduğumu hissetmek istiyordum dum uzun süre hiç ilişkiye girmedik sürekli sanal sitelerde sanal yollarla sanal insanlarla tatmin olmaya çalıştım mastürbasyon yapmak çok zevkli evet ama bir erkeğin kokusu öpüşmenin tadı dokunmak okşanmak yalanmak bunların yerini hiç birley tutmaz. Dediğim gibi Çok defa sanal sevgilim oldu hiç birisiyle cesaret edip reelde görüşemedim Korkuyordum birinin bana dokunması sanki bütün büyüyü bozacakmış gibi hissettiriyodu Kocamı sevmiyordum ama aldatmayı da ona yakıştıramıyordum. Herkesin hayatta bir kırılma noktası vardır Benim de oldu ne yazık ki Canıma tak etti Cevremin beni beğenip eşimin yüzüme bile bakmayışı beni sürekli azarlaması yıldırdı beni. Tam çökmüş vaziyetteyken xxxx tanıştım. Evet çok yakışıklı biri ama beni çok beğeniyor her seferinde bunu hissettiriyodu.Bu aradaxxxta sanal bir siteden tanıştığım birisi. Onu çok seviyorum. Ne yaptı ne etti Beni kandırmayı başardı öle bi plan kurdu ki asla yakalanmayacaksın hem sen seksi yaşayacaksın hem ben sana kavuşcam içine giricem dedi. Bu his tarifsiz bi mutluluktu. Kabul ettim ankaraya geldi bir ev kiralama konusunda anlaşmıştık. Ona giderken özenle hazırlandım asla parfüm kullanmadım sadece kokumu almasını istedim. Duş aldım hazırlandım .. Gittim yanına. Onu gördüğümde şok yaşadım resimlerinden çok farklıydıiri yarı boylu boylu en önemlisi iri penisliydi. Eşimin penisi onunkinin iki kat aşağı idi .Bunu sorun etmedim girer girmez yapıltı dudaklarıma çok güzelsin çok güzelsin diye diye resmen dudaklarımı . Sonra beni nazikçe soymaya başladı. Ama ben çok sabırsızdım 2 senenin acısını hemen çıkarmak istiyordum. Hemen bende elimi çabuk tutup onu çırılçıplak soydum. Yüzün çok güzel seni domaltmadan becereceğim hep dedi. Yataga geçtik öpüşmeye devam ettik. O kadar güzel öpüşüyordu ki ıslandım ben sırtüstü yattım o da üstüme geldi penisi dimdik olmuştu. Dayanamadım poposundan bastırdım vajinama doğru sürtünmeye başladım ama benden feci su akıyodu. Lütfen gir lütfen diye yalvardım. Beni kırmadı göğüs uçlarımı ağzına alıp içime girdi. 2 yılın ateşi sönecek miydi acaba diye merak ediyordum. Yaklaşık 1 saat beni aynı pozisyon da becerdi. Kendisi iki kez göbegime doğru boşaldı ben boşalamadım o kadar alışmışım ki parmaga ya aleti büyüktü Bu xxx çok zoruna gitti sanırım yetemedim sana dedi. Oyle düşünmemesi için hemen agzıma aldım aletini iştahla emmeye başladım üzerinde benim sularımla onun zevk sularından oluşan bi karışım tadı vardı tadı inanılmazdı hepsini yaladım kafasını emdikçe saçlarımı okşuyor başımı bastırıyodu. Elimden geldiğince memnun etmeye çalıştım. Gözlerimi gözlerinden hiç ayırmadım bunu yaparken çünkü çok etkilemek istiyordum beni unutmamasını istiyordum zaten sevgi ilgi açlığım en yoğun safhadaydı bari O beni sevsin diyerek en fahişe halimi takındım.Çok güzel emiyosun diyip beni domalttı.yüzünü göremezsem olmaz dedi ama anal da girmek istiyorum dedi telefondan ön kamerayı açtık yatağa dayadık o beni ordan izleyerek domaltıp anal girecekti ben Daha evvel hiç anal denemedim bunu biliyordu kalçalarımı ayırıp önden suyumdan alıp arkaya penisiyle sürdü ve bi anda yüklendi kafası girdi ama benim aklım çıktı çok acıyordu hiç sesimi çıkarmadım sadece becerilmeye odaklandım derken kökledi hepsini şimdi bile düşününce o anı yaşıyor gibi oldum çok acıyordu gidip geldikçe İnanılmaz tarifsiz bi zevk veriyordu yüzümü gördükçe daha çok daha çok hızlandı kocacım çok güzel beceriyosun dedikçe devam etti ama ben daha hiç boşalmamıştım elini aldım önüme koydum okşamasını istedim dediğimi yaptı klitorise orta parmagıyla baskı yapıp daireler çizdi saga sola sapa sola derken hayatımda ilk kez bir erkek tarafından orgazm edildim bu muhteşemdi efsaneydi resmen kaskatı kesildim yataga başımı gömdüm dizlerimi kırdım o an analda hala aleti olduğunu unuttum çok güzel bi histi. iri penisliydi ama işlevi çok iyiydi. Sonra kendime geldim becermeye devam etti göğüslerimden sımsıkı tuttu ve bi anda çıkıp içinden boşaldı belime doğru yine boşalmıştı beni yataga aldı seni boşaltamadım beni terketme lütfen dedi. Sen onu merak etme dedim onla öpüşürken kendimi alışık olduğum yöntemle yani mastürbasyonla boşalttım boşalırken sularım çok yükseğe fışkırır bu kez de aynı şey oldu göbeğine kadar geldi deli gibi güldü. Harikasın sen dedi.Sanırım istediğimi almıştım hem kendimi becertmiş hem de beğendirmiştim. Yaklaşık 6 saat beraber olduk kucagında ayakta her türlü denedik 5 kere boşaldı ben 3 kere..degerdi sonuçta benim için gelmişti her şeyi göze alarak hemde. Bana vakit ayırdığınız için teşekkür ederim
16 Ağustos 2020, at 22:07
Alıntı