PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cezam Kesilmişti

admin
08 Ağustos 2020, 18:15
Cezam KesilmiştiHayat her ne kadar çok güzel ve şanslı davrandıysa da bugüne kadar bana, bazen hırçınlıkları da olmuyor değil. Ve bazen insana bu hırçınlıkları istemediği yönde yansıtıyor. Benim anlatacağım şey hiç aklıma gelmeyecek ve hala da bir görülmüş kötü rüya olarak düşündüğüm bir kabus.Ben 24 yaşında, büyük bir şirketin avukatlığını yapan ve işinde başarılı ve hergün yolda otobüsle giderken ya da yaya yürüken gördüğünüz ve de büyük bir ihtimalle arkasından yorum yaptığınız (iyi ya da kötü) sarışınlardan biriyim. İşim gereği her zaman davalara katıldığımdan ve müvekkillerimle randevum olduğundan şık giyinmek zorundayım. Ve bürom uzakta olduğu için, bürom ile evim arasında mekik dokuduğumdan hızlı bir arabaya ihtiyacım olduğunu düşünmüştüm ve ilk davamdan kazandığım parayla siyah renk bir honda civic vti almıştım.O günkü mutluluğumu tahmin edersiniz herhalde. İş yerimde bir gardrobum vardır. Ve davalara giderken sürekli kıyafet değişirim. Ben pantolonun erkeklere ait bir giysi olduğunu düşünürüm ve asla pantolon giymem. Giyim tarzım zevklidir. Genelde koyu renkleri tercih ederim. Genelde paris modaevlerine ait kıyafetleri tercih ederim. Kısa etekler,dar bluzlar,desenli ipek çoraplar ve yerine göre dar çizmeler yerine göre de topuklu sivri burunlu ayakkabılar.Mesela süper mini ve yandan yırtmaçlı dar bir etekle siyah kutu desenli bir çorap ve üstüne aynı renk dar bir bluz giyerim. Bu kıyafetin altına da asla çizme giymem. Eteğin kısalığına yakışan yanları açık, arkaları ve önleri kapalı yüksek sivri topuklu ayakkabılar giyerim. Her ne kadar yürümesi zor olsa da bu tarzı seviyorum.Neyse, Ekim ayına daha yeni girmiştik. sabah uyandım kahvaltımı ettim. Ve hemen giyinmeye başladım. İlk önce ten rengi dizlerimden bir karış yukarıda olan dar önden yırtmaçlı eteğimi giydim. Üzerime kırmızı kolları dirsekte biten derin ve dantelli göğüs dekolteli bluzumu ve pierre cardinden aldığım önü sivri burunlu arkası kapalı yanları açık yüksek sivri topuklu ayakkabılarımı giydim.Altıma tanga giymem gerekiyordu normal şartlarda ama eteğimin arkası dar olduğundan o lanet olası çizgilerin gözükmemesi için hiçbir şey giymedim. Dava dosyalarımın bulunduğu disketi ve laptopumu aldıktan sonra evden çıktım.Kapıcı beni o halde görünce işini bıraktı ve günaydın diye saçmalamaya çalıştı. Bir yandan altkatın merdivenlerini siliyordu bir yandan da bişeyler görebilirmiyim diye uğraşıyordu. Ve sanırım bişeyler de görmüştü o yüksekten. Ama avukat olduğum için benden korkuyordu.Arabama bindim ve trafiğe çıktım. İnanılmaz bir trafik vardı. Dur kalklar ile milim milim ilerliyorduk. Orta şeritteydim, yanımda da bir belediye otobüsü vardı.Sigaramı yaktım içerken gözüm birden otobüsün arka camından bana bakmakta olan çocuklara takıldı. En fazla 16 yaşında olan ve liseye giden bu gençler bana bakıp duruyorlardı. Anlayamadım neden baktıklarını.Biraz dikkatli bakınca birinin koltuğuma doğru baktığını gördüm. Ve buradan da bacaklarıma baktığını. O andan başımı eğip baktığımda eteğimin neredeyse kasıklarıma kadar sıyrıldığını ve gördüm. Ve onlara bir daha baktım. Ağızları açık bir şekilde bakıyorlardı. Bacaklarımın arası açıktaydı. Ne yapacağımı şaşırdım ve onlara belli etmemeye karar verdim. Hiç bir şey yokmuş gibi davrandım ve bacaklarımı kapamadım. Debriyaja her basışımda vajinamın en derin noktasına kadar gördüklerine de eminim.O anın şokunu gülümseyerek atlattıktan sonra iş yerime geldim. Kahya her zaman ki gibi sulu ağzıyla beni otopark girişinde karşıladı.Ben yanaştım ve başka kimseye gelip kapı açmayan kahya her nedense beni görünce arabamın kapısına kadar gelir ve kapımı açar.Cüzdanım ve eşyalarım, çantamın yanında olduğundan onları arabamdan inmeden çantama yerleştirmem gerekiyordu. Bu arada kahya kapıyı açmış inmemi bekliyordu. Ben yine giydiğim kıyafeti unutmuş aheste aheste çantamı toplarken birden camın yansımasından elinin cebinde olduğunu ve eliyle tahmin edebileceğiniz gibi bir takım şeyler yaptığını gördüm.Hiç bozuntuya vermeden toplamaya devam ettim. Bir bacağım arabadan aşağı sarkmış diğeri ise arabanın içindeydi. Eteğim vajinama kadar sıyrılmış bir haldeydi. Sonra çantamı toplayıp arabadan indim. Eteğim lycralı olduğundan vücuduma yapışmış ve toplanmış bir haldeydi. İki elim de dolu olduğundan düzeltemedim ve ofisime doğru çıkmaya başladım. Kapının camından kahyanın vücuduma baktığını ve neredeyse oracıkta beni becereceğini hissettim.Ofisime geldim ama kahyanın bakışları beni galiba biraz heyecanlandırmıştı. O gün çok önemli bir davam vardı, herşeyi unutup onu düşünmeliydim. Dosyalarımı hazırlayıp ofisimden çıktım.Ama tam otoparkın girişinde sessizce dosyalarımı merdivenin üzerine bıraktım ve hafifçe eteğimi yukarı çektim ve sanki yürüdükçe toplanmış havası yarattım. Arkadan baktığınızda kalçalarımın tüm hatları belli oluyordu. Tekrar dosyaları alıp ince topuklulularımın üzerinde kelimenin tam anlamıyla bir ?sürtük? gibi yürümeye başladım. Adam benim o halimi görünce eminim göbeğine kadar dayamıştır.Göbekli şişman 45 yaşlarındaki bu kahya beni görünce yardım edeyim dedi. Ben bugün bu adamı deli etmeye kararlıydım. O saatlerde herkes işinde olduğundan otoparkın en alt katında uyuklayan kahyadan başka kimse yoktu. Tabi iyi olur dedim kahyaya ve dosyaların bazılarını verdim. Ama iki elim yine de doluydu. Arabama doğru ilerlerken birden aklıma bir oyun geldi. Ve sanki topuğumu yan basmışım gibi bir numara yaptım ve kendimi arabamın üstüne bıraktım. Hemen arkamdan koşup beni tuttu.Ben ?çok acıyor yaa kıpırdayamıyorum ? demeye başladım. O da o halde beni görünce arkamdan belime sarıldı. Adam hayvan gibi olduğundan 56 numara bir beli tek koluyla rahatça kavrayabiliyordu. Bense bacaklarımı açmış arabaya doğru eğilmiş ?acıyorr lanet olsun üstüne basamıyorum? demeye başladım. Eğer dönük olmsaydım, vajinam rahatça görülebilecek kadar eteğim açılmıştı. Adam ?durun şöyle sandalyeye oturun ? dedi. Ben ?hayır sakın beni buradan kıpırdatma, biraz burada böyle durmam gerek? dedim.Ama bir karış topuklularda hala ayağımdaydı. Adam arkadan belime sarıldı için tamamen adamın vücudu bana değiyordu. Birden yavaşça doğruldum ve boynumun adamın ağzına getirecek şekilde durdum. Adamın nefesini boynumda hissediyordum. Ama bu nefes giderek sanki daha sıcak ve hızlı olmaya başlamıştı. Adam ?hanfendi oturun? dedikçe ben ?böyle beklemem gerek basamıyorum üstüne? diyordum.Birden kalçalarımın üzerinde inanılmaz sert bişey hissetmeye başladım. Adam resmen dimdik olmuş fırsatı değerlendiriyordu. Ben bunu hissedince bir kaltaklık yapmaya karar verdim ve biraz düzelir gibi yapıp adamın şeyini eteğimin altına denk gelecek şekilde ortaladım.Böyle olunca ?bileğim acıyor? deyip her olduğum yerde sekişimde adamın o devasa aleti bacaklarımın arasına girip çıkıyordu.Adam ister istemez belimi daha fazla sıkmaya başlamıştı sözde yardım ediyormuş gibi. İki eliyle belimi tutmuş benim sektiğim sırada o da çaktırmadan bana yükleniyordu. Bir noktadan sonra bayağı bayağı vajinamın dudaklarını zorlamaya başladı. Benden bir sıvı salgılaması olmuştu sanırım, vajinam ıslanmıştı. Ben de sekmelerimi arttırdım. Adam da aynen alttan hızla desteklemeye başladı benim her hareketimi. Artık buna son vermenin zamanı gelmişti ama adam bırakıcak gibi görünmüyordu.Bu sefer ben sabit durdukça adam gidip gelmeye başladı. Ben de buna karşılık olarak bileğim acıyormuş gibi sesler çıkardım ama bu sesler inanılmaz tahrik edici iniltilerdi. Adam arkamda hızlandı vajinamda hafif bir nem hissettim.Evet kahya boşalmıştı. Ve sözde benim haberim yoktu. Adam konuşamaz oldu ve ben daha iyiyim deyip arabama yavaşça oturdum. Hiç sesini çıkartmadı ben de onun yüzüne bile bakmadım ve 1. viteste hiç basmadığım kadar gaza basıp uzaklaştım. Bu salak kahya beni heyecanlandırmıştı. Yoksa sadece buna ihtiyacım mı vardı?Ama böyle seviyesiz biriyle değil tabi. Üstelik daha bakireydim bile. Uzun bir yoldan sonra cezaevine ulaştım. Müvekkilim içerde yatan bir suçluydu. Tecavüz ve gasp iddasından yatıyordu. Bir sokak çocuğuydu. Ve dernek beni onu korumam için tutmuştu sonuç olarak paramı aldıktan sonra kimi koruduğum aslında o kadar da önemli değil.İlk kontrol noktasına girdim. Görevli beni görünce bayan görevli aradı aramak için üstümü ama o sırada bir tane bile bulamadı. Ve bana bakarak o iğrenç yüzüyle ?ben araycam bayan.