PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sosyetede ensest

admin
12 Ağustos 2020, 15:54
Sosyetede ensestBu hikaye sizlere,insanların nasıl iki yüzlü davrandıkları,bastırılanduyguları,içlerindeki fırtınaların,aman duyulursa mahvolurumlimanlarında dinmesini,korkuyla merakın,istekle yasağın atbaşıgittiği,arzu veşehvetin azdığı ama taşamadığı,fakat bir yolunun ensonunda mutlaka bulunduğunu anlatacak,keyifli seyirler.Ben burak,buailenin iki çocuğundan ufak olanıyım,aslında kardeşimle aramızda sadecebir dakika doğum farkı var,kızkardeşimle biz ikiziz.Bu hikayede herkeskendini anlatacak,ama madem ben başladım devam edeyim bari,biz ada daoturuyoruz,hangi ada demeyin söylemem,babam ünlü bir armatör,annemgençlik budalası,her şeye limon olan tipik sosyetiklerden.Ben şenayburağın ikizi,diğer ikizlerin aksine,biz hiç geçinemiyoruz,sürekli kavgaedip,kıskaçlık krizlerine giriyoruz.En büyük derdimiz,hala aynı odadakalmamız.Pencere kenarındaki yatağın paylaşımı,birbirimizin eşyalarınıkullanma,banyo sırası,sürekli kavga nedenimiz.Bende stare,ikizlerinannesi.Onların doğumundan sonra fiziğimin bozulmaması için elimdengeleni yaptım,halada yapıyorum.Kocam biraz dikkatsızdavransam,derhalgözünü dışarı dikecek tiplerden,o yüzden daima bakımlı,güzelliğine özengösteren,bakımlı bir kadın olmak zorundayım.Kız kardeşim bizimlebirlikte yaşıyor,o da yıllardan beri kocamı baştan çıkarmakiçin,yapmadığı fettanlık kalmadı,ama ben buna asla fırsat vermedim,öylebir şey olsa şıp diye anlardım.Bende rıza,ailenin reisi.Karımın benievde tutmak için gösterdiği çabalar görülmeye değer doğrusu.Baldızım iseyıllardan beri,karımın yerini alabilmek için,dediğim her şeyi adeta birköle gibi yerine getirmekten bıkıp usanmadı.Ama işim icabı sık sık yurtdışına gitmem gerektiğinden,gerekenleri orda rahatlıklayapıyorum.Yıllardan beri baldızımda gözüm var ama bunu karımınanlamasından çekindiğim için onu gizlice izlemekten başka birşeyyapamıyorum.Bende Hale,starenin kardeşi,bu üç katlı köşkün bir katıtamamen bana ait.Ablam evde kaldığımı düşünüyor ama ben halimdenmemnunum.Rızayı yani eniştemi eninde sonunda baştan çıkaracağım günüsabırsızlıkla bekliyorum.Yaz geldi,sıcaklar bastırdı,allahtan ada daimaserin,ama benim kanımın kaynadığı yaşlardaydım artık. Çevremdeki kızlarabir başka türlü bakıyor,göğüslerinden kalçalarından gözümüalamıyordum.Banyoda günde 2-3 keremastrübasyon yapıyor,amasakinleşeceğime daha çok azgınlaşıyordum.İkizim şenay da tahminediyorum,benle aynı durumdaydı,konuştuğu bir çocukvardı,çıkıyorlardı.Telefondaki konuşmalarından,gizlice buluşupseviştiklerini,oğlanın telefonda bizim kızı nasılazdırdığını,görmüştüm.Bir gecebenim uyuduğumdan iyice emin olduktansonra,yatağında çarşafının altında mastrübasyon yaparken seyrettimonu,boşalırken öyle bir kasılmaya başladıki,üzerindeki örtü aşağıkaydı,işte o zaman şenayın geniş kalçalarını,incecikbelini,teyzeminki-ler kadar iri göğüslerini gördüm,elinde deyapay birpenis vardı,hırıltılar içinde boşaldı.İçimde tahammül edilmez bir sexarzusu var,ama kız olduğum için bunu devamlı bastırmak zorundayım,darelbise ve pantolanlar giyiyorum,iç çamaşırı özelliklegiymiyorum,pantolonu-mun ağsı sürtündükçe çok hoşumagidiyor.Burakta aynıdurumdaydı herhalde,kaç kere onu banyoda gözetlemiştim.Keşke kardeşimolmasaydı,o zaman ne yapar eder onunla sevişirdim.Eskisi gibi rahatlıklaonun yanında soyunup giyiniyorum,önceleri kızardı ama şimdi sesçıkarmıyor.Fakat gözünün ucuyla vücuduma dikkatlice baktığınıhissediyorum.Acaba oda benim gibimi düşünüyor,kar-deşi olmasam benimlesevişmek istermiydi.Sabah kahvaltıdan sonra havuza indim,biraz yüzdüktensonra,uzandım,yeğenim şenay yanıma geldi,peşinden de burak.Şenaysırtımı kremlesene kızım dedim,ay teyze ellerimin yağlanmasındanhoşlanmadığımı biliyorsun yapamam dedi,buraak hadi güzelim sen sürnoolur deyince,burak homurdanarak peki deyip sırtımı omuzlarımıkremlemeye başladı,üstünü çözdüm sırtım tamamen açıktı,oğlanın elleribelimden aşağı indikçe içim aniden bir tuhaf oldu,bir anda önümsulanıverdi,kalçalarımda zaten arkası ip bir mayo vardı.Teyzemin sırtınıkremlerken,birden onun nekadar seksi,kusursuz fiziğinin, karşımda,elimin altında olduğunu,aletimin dimdik olup damarlarının,patlayacakmışgibi şiştiğini farkettim,belin-den aşağı kalçalarınaindim,taş gibiserttiler,kremli parmağımı kuyruk sokumundan başlayıp aşağı doğrubastırarak kaydırdım,kalçalarını kastırıp parmağımı apış arasındakıstırdı,bunun anlamı hoşlanmakmıydı bilmiyorum,omuzunun üzerindenşenayın duyumayacağı şekilde aynı yeri sıvazlamaya devam etmemisöyledi,nerdeyse kalbim duracaktı,gevşetip parmağımı serbestbırakınca,tekrarkuyruk sokumunda başlayıp,parmağımı aşağıya kaydırmayabaşladım,tam deliğin oraya gelince tekrar parmağımısıkıştırdı,gevşetince parmağımın ucu yavaşça arkasına giriverdi,tamteyzemle şenayın arasındaydım,şenayın elimi görmesi imkansızdı,baktığıdayoktu zaten.Teyzem deliği-ni sıktırıp açtırdıkça,parmağım her seferindebiraz daha giriyordu,sonunda orta parmağımın tamamı girmişti,bir baktımteyzemde alttan elini çoktan önüne uzatmıştı,o da parmağıylaklitorisini oğuşturup duruyordu,tam o esnada annemin söylenerekgeldiğini duyduk,ben hemen elimi çekip havuza atladım.Annem teyzemi alıpçarşıya gitti,burak havuzda durmadan kulaç atıyordu.Sudan çıkınca gelipyanıma uzandı,bütün cesaretimi toplayıp,az önce teyzeme yaptıklarınıgördüm diyecektim diyemedim,utandım,kardeşime nasıl ,bana da teyzemeyaptıklarını yap diyebilirdim.O kitap okuyordu ,göz ucuyla mayosununiçinde hala dimdik duran aletine baktım,ne kadar da büyüktü.Az öncekidurum aklına geldi,teyzem arkasından zevk alıyordu demek,bunu diğerkızlardan da hep duyuyordu ,konuştuğu çocuk ta kaç defa arkadanistemişti,tehlikesi olmayan bişey diye ikna etmeye çalışmıştı ama razıolmamıştı.Şenay yanımda uzanmış dalmış gitmişti.Teyzem aklımdançıkmıyordu,birden önümü farkettim,hemen havluyu örttüm,halainmemişti,üstelik adeta zonkluyordu.Gözüm şenaya takıldı, o -nundaaltında teyzeminki gibi arkası ip bir bikinisi vardı,birden sanki ogitmiş teyzem o nun yerine gelmişti,şenay burak noolur sırtımıkremlesene demezmi,önce olmaz dedim,o noolurhadi ölümü öp noolur deyincesöylenerek,bacaklarının üstüne oturdum,elimi kremleyip,omuzlarındanbeline,ordan da kalçalarını kremlemeye başladım,şenay gitmiş,sankiteyzem onun yerine gelmişti.Parmağımı kuyruk sokumundan aşağıya doğrubastırarak kaydırdım,tekrar yukarı tekrar aşağı,parmağımın ucunuarkasındaki deliğin üzerinde hafif hafif bastırıp oğuşturmayabaşladım,kremli olan parmağım yavaşca girivermişti,artık geri dönüşyoktu,nasıl kız hoşuna gittimi deyince sadece başını evet anlamındasalladı.Artık parmağımın hepsini sokmuştum,ileri geri oynattıkça şenayıninlemeye başladığını gördüm,burak bak ben nasıl olsa bunu başkasıylamutlaka yapıcam çok zevkliymiş,sen hergün mastrübasyon yapacağına gelarkamda bir dene hoşumuza giderse ne ala,hoşlanmassak bir dahayapmayız,unutur gideriz demezmi.Kız sen ciddimisin,bak bir şey olursaben karışmam ha dedim, o da tamam dedi.Doğrulup koşarak eve gitti bendepeşinden,odaya girdik,çabucak önümde domaldı,aman allahım kalçaları nekadar güzeldi,kendi eliyle şortumu çıkarttı,bende hafifçe arkasınıkremleyip,aletimi deliğinin üstünde gezdirip yavaşça sokmayabaşladım,ucu girdikten sonra çıkardım,deliği kocaman açılmıştı,sankinefes alır gibiydi,tekrar soktum,bu sefer yavaş yavaş sonuna kadargirdi,şenay ,burak bilemessin çok zevkli çok,git gel biraz dedi,sonrahızla çıkartıp ne olduğunu anlayamadan öne soku-verdi,kız naaptın sendeyince, salak ben çoktan suni aletle bu işi yapıyorum zaten,devam etdevam et diye hafif hafif çığlıklar atıyordu,tam gelirken çıkartıptekrar arkaya sokturdu,beraberce boşaldık.Kendi kendime boşver iyideoldu,burak kimseye belli etmiyecektir,elalemle yapacağıma,hem kendikeyfimi,hemde burağı mastrübasyon yapmaktan da kurtarmış oldum.Ya burakutanıpta yaptıklarından pişman olursa ne olacaktı,yok sanmam o kadar dasalak değildiya bu.Neyse evde dikkatli olup kimseye belli etmezlerse hiçbir problem çıkmazdı.Kalk tekrar havuza gidelim,dedim Burak halaşoktaydı,havuza atladım,o da peşimden.Suda şakalaşıyorduk,aletini tuttumhala dimdikti,arkamda bir karıncalanma hissettim,havuzun merdivenlerinetutunup,hafifçe domaldım,burak hiç düşünmedengeçirdi,hayır arkayaistiyorum,alıştırmam lazım dedim,nedense suyun içinde hemen giriverdiyukardakinden daha fazla zevk aldım,çıkartıp dönüp daldım ağzımaaldım,emmeğe başladım,üf buda zevkliydi,doğrulup tekrar sokmasınıistedim,annemlerin geldiğini duyuncaya kadar devam ettik.Fakat bizimyıllardır yanımızda olan hem ahçımız hemde hizmetlimiz olan Ferideninbizi ağaçların arasından gözetlediğini farkettim,acaba herşeyigörmüşmüydü,anneme anlatırsa mahvolurdum.Akşam yemekte ferideyle gözgözegelmemeye çalışıyordum,o ise hafifçe sırıtarak,de-vamlı banabakıyordu.Yemekten sonra mutfakta ferideye yardım etmekzorundaydım,herkes bahçede oturmuş çene çalıyordu,feride hemen konuyagirdi.Bugün burakla yaptıklarını gördüm,hem odanızda hemde havuzda,yarınseninle konuşacağım dedi.Ertesi gün evde kimse kalmamıştıherkesdışardaydı,daha doğrusu istanbula gitmişlerdi,ancak akşamadönerlerdi.Feride işlerini bitirdikten sonra beni yanına çağırdı,doğrucaodasınagittik,bana nasihat edecekti herhalde.O nun odası teyzeminkatındaydı.Bana ,bak şenay sen artık büyüdün ,gördüğüm kadarıyla kadınsayılırsın ,ama çok cesursun,kardeşinle bu işi yaptığına göre dedi,bendehık mık derken,bunların duyulması hem senin için hemde ailen için tambir rezalet olacak,tabiki ben sustuğum sürece bir tehlikesi yok değilmidedi.Ben de evet feride abla,noolur söz ver bana ,kimseye birşey söylemeemi diye yalvarmaya başlayacaktım ki,korkma seninle anlaşırsak hiçkimseye bir şey olmaz,benimde kendime göre tatmin yollarım var,banaarkadaş olursan mesele yok dedi.Bak sen oldukça isterik bir kızsın,bensenin gibi kızlardan çok hoşlanırım,sana bir erkeğin veremiyeceği şeylervereceğim hayatında tadamıyacağın hazları tattıracağım,ne dersindemezmi,ben şapşal gibi nasıl yani deyince,bir anda banasarılıp,dudaklarıma yapıştı,emiyordu,sonra göğüslerimin uçlarını diliyleyalıyor,belimden kalçalarıma elleriyle okşayarak aşağılarainmeye,diliyle göğüslerimden göbeğime,ordan da önüme indi,dudaklarıaçtırıp klitorisime seri bir şekilde dil atmaya başladı,önümden adetasular boşalıyordu,beni yüz üstü çevirip,arkamı da yalamaya başladı,iyicedeli olmuştum,yalarken ıslanan deliğe parmağını sokuyor,di-ğer elininparmaklarını da önüme sokup çıkartıyordu,ben bitmiştim,feride bir andasuni aleti beline bağlamış,ve beni yatakta belimden tutupdomaltıvermişti,önce öne geçirdi,bu benim kullandığımdan en azbeş altısantim daha büyüktü herhalde hemde kalın,nasılsa evde kimse yoktu,avazımçıktığı kadar bağırıyordum zevkten,geçir feride abla geçiiiir,sikbeni,amımı götümü dağıt,daha önce niye sikmedin beni bu kadarbekledin,çarşafları paralıyordum,o da beni.Sonra çıkartıp arkayageçirdi,ora-sıda önüm gibi kendindenmi sulanıyordu ne ,kremlenmiş gibikayıvermişti,allahım götten sikişmek her seferinde bir öncekinden dahada zevklioluyordu,beni arka arkaya kaç kere orgazm ettibilemiyorum,biraz dinlendikten sonra hadi bakalım,küçük orospu şimdisıra sende deyip o aleti bana taktı,işte o zaman gördüm allahım nekocaman bir şeydi bu,sırt üstü yatıp bacaklarını omuzuma koyup,hadişenay seni nasıl siktiysem sende beni öyle ihtirasla sikeceksin,hoşumagiderse ebediyen susarım dedi,bende o na var gücümle abanıp ön tarafataktım ,bir iki gitgelden sonra arkaya,arkaya geçir,benim ön taraflaişim yok,o alışıktı çok rahat giriyordu,o da çığlıklar atıyor,beni dahaçok azdırıyordu,eliyle yastığının altından iki tane daha suni aletçıkardı,bunlar devasa şeylerdi,hem çok kalın hemde 30 santimdenbüyüktüler,birini önüne soktu,diğerini ağzına aldı,önüne soktuğunerdeyse kaybolacaktı,öyle bir boşaldıki,ben o güne kadar böyle bir şeygörmemiştim.Dinlendikten sonra akşama kadar beni kaç defa becerdibilmiyorum.Giyinip bahçeye çıkınca,nasıl hoşuna gittimi,ama bunu herzaman yapamayız,ben fırsat çıktığında sana haber veririmdedi,bende pekiferide abla,enkısa zamanda tekrarını istiyorum,fırsatı sen yaratırsınartık dedim,oda beni sarılıp dudağımdan öptü.Yalnız bir şartım varşenay,sakın kardeşine bu ilişkimizi söylemiyeceksin,eğersöylersen,herşey biter ona göre dedim,kızda merak etme feride ablakimseye ama kimseye birşey söylemem sen hiç merak etme dedi.Akşam evinahalisi toplanmıştı,herkes istanbulu konuşuyor,aldık-larını birbirlerinegösteriyorlardı.Özel günlerimin dışında,asla iç çamaşırıgiymezdim,ücretimi Hale ödüyordu,aslında tamamen ona bağlıydım amaevdekileredehizmet ediyordum.Hale beni diğer hizmetçiler gibigiydirmezdi,özenle seçtiği kendi elbiselerini giymemi isterdi,her zamanmini etek giymek zorundaydım,iri göğüslerimi olduğu gibi gösteren önütamamen açık süeterleri giydirirdi,aslın-da böyle olmak benimde çokhoşuma gidiyordu,teşhircilikten korkunç zevk alıyordum,hem kimsedebirşey demiyordu zaten,kimsenin görmediği bir anda,rıza beyin önündeeğilip iç çamaşırı olmayankalçalarımı göstermekten büyük zevkalıyordum,yürürken dimdik memelerimin hoplaması beni nasılda tahrikediyordu.Gece 10 dan sonra serbesttim,hemen odama gidip bir duşaldım,banyoyu haleyle müşterek kullanıyordum,banyonun duvarları parlakpaslanmaz kromdan yapılmıştı,yani bir nevi aynaydı,kendimi uzun uzunseyrettim,fiziğim evdeki bütün kadınlardan daha güzeldi,göğüslerim çokiri,silikonlu gibi dimdik duruyordu.belim incecik kalçalarım yusyuvarlakve geriye doğru çıkıktı.Duştan çıkıp içki dolabından bir kadeh votkadoldurup,diktim kafama,sonra bir tane,bir tane daha off içimi ateşbasmıştı,ışıkları söndürüp bir kadeh daha alıp balkona çıktım,karanlıktabeni hiç kimse göremezdi.Gündüz olanları düşünmeye başladım,küçükorospu erkek kardeşini nasılda baştan çıkarmıştı,ama sonuçta bende karlıçıkmıştım,şenayı artık istediğim gibi becerecektim,kız zaten dündenrazıydı.İçkinin etkisiyle içeri girip dolabımı açtım,gündüzleri hiçtakmadığım,halenin bana hediye ettiği,benim her ay istanbula kendi evimegittiğim zaman aldığım,altın takılarımı çıkardım,iki kolumadirseklerime kadar bileziklerimi,boynuma herboy kolye ve zincirlerimi veen iri küpelerimi taktım,makyaj masasında iri dudaklarımı ve yeşilgözlerimi ortaya çıkaran ağır bir makyaj yaptım,Hale- nindolabından,siyah daracık,memeleri olduğu gibi dışarda bırakan mini lameelbisesini giydim,boy aynasında kendimi ihtirasla seyrettim,odanıniçinde dolaşırken,altınların şıngırtısı,elbisenin kalçalarımı sıkmasıönümün hemen sulanmasına neden oluyordu.Bu hergece yaptığım en sevdiğimfantazimdi ,az sonra hale geldi,kapıyı kilitledi,beni o halde görüncedurdu ,hayranlıkla seyrediyordu,bir içki alıp oturdu,benim önündeyürümemi istedi,bende kırıtarak,bir aşağı bir yukarıdolaşıyordum,sonunda dayanamadı,sevgilim benim,hayatım,sen benim hemerkeğim ,hem kadınımsın,sensiz ben naapardım bilemiyorum deyipdudaklarıma yumuldu,ayakta hem sevişiyor,hem de dans ediyorduk.Aslındaçok uzun zamandır onunla beraber yaşıyorduk,yıllar önce ona masajyaparken,yavaş yavaş yoklamış,ve onun meyli olduğunu hissettiktensonra,ufak ufak dozunu arttırarak sonunda ona sahip olmuştum,kimseyebelli etmeden bu güne kadar gelmiştik.O gece yatakta gözümünönüne körpeşenayı getirerek,haleyi perişan ettim.Ertesi gün kadınlar,toplanıp aşağıköşkteki arkadaşlarına gittiler evde rıza bey ve burak vardı,rıza beyde bir kaç telefon görüşmesi yaptıktan sonra,kahvesini içip gitti,bendeodaları toplamaya başladım,çocukların odasına girdim,burakduştaydı,duşun buharlı camından içerde aletinle oynadığı bellioluyordu,mahsus gürültü yapınca,odada benim olduğumu anlayıp asılmaktanvazgeçti,banyodan çıkıp odaya geldi,bende yatakları düzeltme bahanesiyledomalmış,kıçım tamamen meydana çıkmıştı,onun orda olduğunun farkındadeğilmiş gibi rahat,hareket ediyordum,sonra yere divanın altına kaçanbirşeyi arar gibi diz üstü çöküp iyice domaldım,biliyorumki çocuk donmuşkalmıştı,doğrulup aa sen burdamıydın deyip işime devam ettim,oğlanınadeta dili tutulmuştu,önüne sardığı havlu çadır gibi olmuştu,bak burakdün şenayla yaptıklarınızın hepsini gördüm,annene bunları söylemekzorundayım,yoksa bana kızarlar deyince,bir anda ayaklarıma kapanıpağlamaya,noolur sakın kimseye bişey söyleme diye yalvarmayabaşladı,bende onu başından tutup,o zaman şimdi söyle bakalım,beni nasılbuluyorsun,beğeniyormusun dedim,oğlan şaşırdı,nasıl yani deyince,önümebastırdım,külotsuz olduğumdan oğlanın burnu,adeta önüme yapıştı,elimleaçtırıp yalamasını söyledim,klitorisime acemice dil atıyordu,bastırdilinle,yala bakim yala hızlı hızlı deyince burak,korkudan,şaşkınlıktanrobotgibi dediğimi yapıyordu,zevklenmeye başlayınca,tek parça elbisemiçıkartıp attım,oğlan öylece donakalmıştı,yatağa uzanıp yanımaçağırdım,üstümeçıkarıp,memelerimi emdirmeye başladım,daha sonra kafasınıaşağıya ittim,tekrar önümü yalattırmaya başladım,iyice sulanmıştıartık,yüzüstü dönüp arkamı okşayıp yalamasını istedim,arkama dilatılmasından ,daha doğrusu en ufak bir değmeden müthiş tahrikoluyordum,daha fazla dayanamadım,hemen domalıp hadi bakayımburakçım,geçir feride ablana götten,Çocukabanmasıyla hepsinigeçirivermişti,git gel yaparken yumurtalarıda öne çarpıyordu,çıkartıpbide öne sokturdum,oğlan boşaldı,sırtüstü dönüp bacakları omuzunaattım,kendi elimle bir öne ,bir arkaya sokuyordum,kafamdakiplanıuygulamanın zamanı gelmişti,oğlanı altıma aldım,sırtınıyalamaya,belin-den kalçalarına,ordanda arkasına dil atmayabaşladım,iyice sulandıktan sonra parmağımı yavaş yavaş sokmayabaşladım,içerde oynattıkça bir baktım oğlan hafiften göt atmayabaşladı,nasıl burak hoşuna gidiyormu,deyince,evet feride abla içim birtuhaf oldu,bayağa zevk veriyo ,tempoyu arttırdım,oğlanın gözlerikaydı,geriye doğru göt atarken zıplamaya başladı,elbisemin cebindekialeti çıkarıp bir çırpıda belime taktım,kremleyip,önce parmağımı sonrada aleti yavaşça geçirmeye başladım,çocukgıkını çıkarmıyor,sadece ohhahh diyebiliyordu.Belinden çekip domalttım ayağa kalkıp bu sefer dibinekadar sokup gidip gelmeye başladım,elimi attım oğlanın aleti iki misliolmuştu,kaçırırmıydım bu fırsatı,çıkartıp kendim domaldım,arkaya oğlaniki misli büyümüş aleti geçirince ohhh deyip az sonra boşaldım,saatlerceoğlanın iliğini kemiğini emdim,burak artık önümdeki aleti kendi eliyletutup arkasına sokuyordu,istediğim olmuştu,çocuk asla kimseye bir şeysöyleyemezdi artık,elinden tutup duşa götürdüm,ee burak nasıl ferideablanı becermek ,şenayı becermekten dahamı zevkli söyle bakiimdeyince,ya feride abla sen beni arkadan becerdin,birisi duyarsa benmahfolurum dedi,bende ona merak etme benden başkasına seni kaptırmam,amabu olanları ağzından kaçırırsan,şenayı siktiğini,kendisininde ibneolduğunu herkese söylerim dedim,o da abla ben manyakmıyım,hayattakimseye söylemem dedi,onu birde duşun altında becerip,kendiişimedöndüm.Banyoda bir güzel ağda yaptım,her tarafım yapış yapış olmuştu,osırada feride banyoya girdi,kız gel azıcık buraya lütfen,şu uzanamadığımyerleri keseleme me yardım et dedim,feride sabunluğu iyiceköpürtüp,beni yıkamaya başladı,stare abla nasıl bu kadar genç ve bakımlıkalabiliyorsun,inan hale hanımdan çok daha çekicisin,bunlar benimduymaktan en çok hoşlandığım sözlerdi,göğüslerimi sabunlarken,içimaniden bir tuhaf oldu,o konuşmaya devam ediyordu,rıza bey ne kadarşanslı bir adam,sizin gibi bir kadınla beraber olduğu için,oysa aylardanberi kocası ona elini sürmemişti,bu yaşta mastrübasyon yapmak zorundakalıyordu,o arada feridenin elle-rinin kalçalarınısıvazladığını,sabunlukla önünü bastırarak yıkadığını,parmağınında sankiistemiyerek klitorisimin üzerinde dolaştığını farkettim,ulan feride bunubilerekmi yapıyordu yoksa tesadüfen mi oluyordu,peki kız sennapıyorsun,evlenmeye niyetin yokmu senin,seninde canın bişeylerçekiyordur herhalde,yok abla ben halimden memnunum deyip,okşamaya devamediyordu,ama nedense bir kadının tenime teması,daha önce hiç tatmadığımbir duyguydu,kız yoksa mastrübasyonmu yapıyorsun deyince,evet abla banayetiyor,erkeğe ihtiyacım kalmıyor.Şaşırmıştım,hadi ya nasıl yapıyorsungöster bakiim banada dedim,ama nasıl olur deyince hadi tepemi attırmabenim,başla bakiim görücem deyip çıkışınca,soyunup,bir eliyle irimemelerini tutup emmeğe,diğeriyle klitorisini oğuşturmaya başladı,işteböyle abla dedi,ee bundan ne olacak yani giren çıkan bişey yok,hertarafızevk olsa ne olur yani dedim.O da bana peki abla nasıl yapmam lazımdeyince,suni aletler olduğunu,onları kullanması gerektiğini söyledim,oda bana abla gel şu masaj masasına yat sana güzel bir masajyapayımdedi,masaya sırt üstü uzandım,feride de masaya çıkıp bacaklarınıaçıp üstüme oturdu,kalçaları bacaklarıma,önüde önüme değiyordu,masajyağını göğüslerime döktü,elleriyle yağı dağıtmaya başladı,memelerimeyağı yedirmek için okşuyor,ordan göbeğimin altına kadar iniyor,sonrayavaşça memelerime kadar çıkıyordu,onun önünden süzülen ılık sularınbenimkiyle karışmasını hissediyordum,gözlerimi kapadım,bir zevkdenizinde yüzüyordum sanki.Bu kadar saf numarası yeterdi artık,stareyibaştan çıkarmama çok az kalmıştı,bu arada onun yağlanan vücudu pırılpırıl parlıyor,memeleri aldığı hızlı nefeslerden adetahopluyordu,kendimide yağlıyor,memelerimi sıkıyor,önümü var gücümleonunkine bastırıp sürttürüyordum,onu bu sefer yüz üstü çevirip yinekalçalarının üstüne oturdum,sırtını yağlamaya,okşayarak kalçalarınakadar indim,geriye kayıp,kalçalarını,ovmaya okşamayabaşladım,parmağımı,kuyruk sokumundan başlayıp,aşağıya kadar hafifçebastırarak çekiyor,ordanda yukarı doğru,kalçaları kontrol edemediğişekilde titremeye başladı,parmağımı arkasındaki deliğin üzerinde,ufakdaireler çizerek bastırmaya başladım,yağlı parmağımın ucu hemengirivermişti,starede hiç tepki yoktu,parmağımı çıkartıp yukarıdoğru,çekiyor tekrar aşağı doğru inerken,parmağım kendiliğinden içerigiriyordu,artık parmağım deliğin hizasına gelince,kendisiaçtırıyordu,her seferinde parmağımı biraz daha fazlasokuyordum,kalçaların-daki titremeler,artık sarsılmalara ,kasılmalaradöndü,bir baktım,başının altındaki havluyu dişlemiş,ba-ğırmamak içinkendini zor tutuyordu,diğer elimin parmaklarıylada önünü yoklamayabaşladım.Artık zamanı gelmişti,zaten onun banyoda olduğunu bilerekhazırlıklı gelmiştim,eğilip yerden aleti alıp bağladım,bir elimle belinibastırıp,diğeriyle aleti dibinden tutup,arkasında deliğin üzerindegezdirmeye başladım,farkında değildi o yine parmağımzannediyordu,gevşetip girişi açtırdı,bende yavaşça ucunugeçirdim,farkedince sıktırdı,sonra tekrar gevşetince ben hepsini birdengeçiriverdim,işte o zaman stare koptu,ah ulan feride daha önceneredeydin sen,ohh öldüm ,bu yaşa kadar nasıl ben bunudenememişim,allahım ne kadar zevkliymiş,durma sikk hadii,sen artıkelimden kurtulamassın,bundan sonra ne lazım bana erkek,geçir geçiiirdiye çığlıklar atmaya başladı,belinden tutup domalttım,şimdi götü dahada muhteşem görünüyordu,deliği açık kalmıştı,tekrar geçirdim,altımdaçıldırmıştı,ne zamandan beri ilk defa biri onu beceriyordu,helearkadanbecerilmek stareyi kudurtmuştu,tekrar sırt üstü çevirdim onu,bacaklarınıomuzuma aldım,arkaya geçirdim,diğer büyük aleti eline verip önünesokmasını işaret ettim,belliki hayatında böyle büyük bir şeygörmemişti,ıslanan yağlanan önüne de kendisi yavaşça koca aleti soktuyarısına kadar,sokup çıkartıyordu,her seferinde biraz daha fazlagiriyordu,sonunda nerdeyse tamamını sokabilmişti,o elindekini önünesokup çıkartıyor,bende aynı anda arkaya köklüyordum,biraz sonra adetaböğürerek boşalırken kalçaları yerden bir karış havalanarakzıplıyordu,içinden çıkarmadan eğilip dudaklarına yumuldum,boynundanmemelerine inip uçlarını dişlemeye başladım,o ise kendinden geçmiş,ohhferide öldürdün beni,seni haleden alıcam,ben sensiz yapamam artık,nedendaha önce belli etmedin,bunca yıl kıvrandırdın beni ha,hadi bir daha sikbeni, bidaha,doyuncaya kadar,bu azgın karının ateşini sen söndürürsünbir tek deyip,yalvarıyordu.Bende ona hadi bakalım stare,herşeyin birbedeli var,şimdi sıra sende deyip aleti onun beline bağladım,sırt üstüyatıp,bacaklarımı omuzuna attım,o hala şaşkınlık içindeydi,elimleönündeki aleti tutup önüme sokturdum,hadi stare ne bekliyosun geçirsende bana,buişler böyle sırayla,benseni sen beni.Stare üzerindekişaşkınlığı atıp,allah ne verdiyse geçiriyordu,dibine dibine vurdukçabütün vücudum sarsılıyordu,çıkartıp arkamadayadı,artık daha fazlakendimi tutamadım,bende bağırarak boşaldım,sonra duşa girip masajyağlarından arınırken,suyun altında defalarca domalıp becerttikendini,bende kendimi tabi.Sonra şarkılar mırıldanarak,banyodan çıkıpişlerime devam ettim.Evde şimdi oldukça değişiklikler olmuştu,kadınlarsanki birbirlerine nispet yapar gibi en seksi şekilde giyiniyorlar,içgıcıklayıcı parfümlerle adeta yıkanıyorlar,hiç biri iç çamaşırıgiymiyordu,nedeninide söylemiyorlardı tabi,kim beni nerde ötekilerindikkatini çekmeyecek bir yerdeyakaladımı hemen sevişmeyebaşlıyordu,aslında böyle yerlerde bulunmayı ben ayarlıyordum.Şenaylakardeşi artık karı koca gibi olmuşlardı,geceleri sabahlara kadar işbitiriyorlardı.Ama her sabah herkes bahçede kahvaltı ederken,ben geçkalkan burağın odasına girip oğlanın keyfini yapıyor,güne kendimi onadüzdürerek başlıyordum,tabi bende onu.Sonra aşağı inen burağın yerineodaya gelen şenayı beceriyordum,stare durmadan fırsatkolluyor,genellikle beni banyosunda yardıma çağırıyordu.Havuzunkenarında üstsüz güneşlenen,halenin yanına uzandım,bak kardeşim seninlekonuşmak istiyorum,beni dinlermisin biraz,o da hayrola abla deyip banadöndü,bak nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum ama senden birşeyisteyeceğim,nedir diye sordu,hale bir müddet için senin ferideyi benimhizmetime verirmisin,kesinlikle olmaz dedi,ama diyecek oldum,benimcanımı iste onu benden isteme,veremem dedi.Zaten evin bütün işinigörüyor,daha ne istiyorsun,o benim yanımdan ayrılamaz deyip kestiripattı,benim için çok önemli olduğunu ne isterse vereceğinisöyledim,kaşının birini kaldırıp ne istersem verecekmisin yani diyetekrar sordu,bende evet ne istersen veririm deyince,doğrulup tamam ozaman, feride sende kaldığı sürece kocan rıza da benim olacak,nedersin.Yutkundum başka zaman olsa onun saçını başını yolardım,feridegeldi gözümün önüne, arkamdan geçirmiş , kendimde zevkten kudurmuşhalde,tamam dedim kabul ediyorum,peki nasıl yapacağız.Sen rıza yattıktansonra benim odama gel,bende yukarı senin odana çıkarım,sabah çocuklaruyanmadan yer değiştiririz,plan gayet makuldu,akşamı zor ettim.Feridekendini çağıran halenin yanına gitti,bak feride ablam stare ile geçicibir anlaşma yaptım,bir müddet o benim odamda kalacak,çekinme o bizimkigibi ilişkilerden pek anlamaz,kuzu gibi yatar benim odamda,beni özlersenistediğin zaman söyle eskisi gibi sevişiriz tamammı derken ferideniniçinden kahkahalar attığını bilemezdi tabi.O gece rıza yatar yatmazablam odaya damladı,ben o gelene kadar,feridenin de yardımıylahazırlanmıştım,sessizce ablamın katına çıkıp,odaya girdim,rıza yataktauyumadan önce gece lambasının ışığında birşeyler okuyordu,benifarkedince stare sanıp ışığı söndürdü,belliki onunla yatmakistemiyordu,yavaşça yatağa süzülüp yanına girdim,elimi hemen önüneattım,elimi yakalayıp dönüp ışığı yaktı,karşısında beni görünce,şokeoldu,sakın ses çıkarma seninde beni istediği biliyorum,stareden çekinmebu gece buraya gelmeyecek,hadi şimdi işimize bakalım.Rıza yıllarınbiriktirdiği arzuyla baldızını altına alıverdi,ne zamandır gerçek birkadınla sevişmemişti,rıza bu gece uçur beni,zevk dağlarınındoruğundan,yıllardır seni nasıl arzuluyordum bilemessin,ısırmemelerimi,parçala beni,sabaha kadar her tarafımı her deliğimi dilediğinkadar sik,sikerken öldür beni.Allahım gördüklerim düşdeğildi,gerçektende altımda hale vardı,kendisini becermem içinyalvarıyordu,bu fettan, karım stareyi nasıl ikneetmişti bilmiyorum,amabenimde bu fırsatı kaçırmaya hiç niyetim yoktu,hale doymakbilmiyordu,sabaha kadar gözümü kırpmadan sevişmem gerekti,canımıçıkarmıştı kaltak.Hale ablasının odasına gidince,stareyle başbaşakaldık,o duştayken bende makyaj yapıp,yine takılarımı takıp,çırılçıplakonu bekledim,3- 4 kadeh atmayada vaktim kaldı,bu gece çok zevkliolacaktı,sabaha kadar vaktimiz vardı,banyodan çıkıp beni görünce önceçok şaşırdı,altın sesinin beni çok tahrik ettiğini söyledim,benimvücuduma hayranlık duyduğunu gözlerinden anlıyordum,dokunur-ken birsanat eserine gösterilen itinayı gösteriyordu.Ona da halenin siyahtransparan elbisesini çıplak vücuduna giydirdim,koltuğa oturdum,o dagelip benim kucağıma,yan taraftaki sephadan içkilerimizi doldurup,birdikişte içiyor,birbirimizi okşayıp,dil atarak az sonrasınahazırlıyorduk.Stare artık aynı kendisi gibi arkadan sikişmeyealışmış,götünden, amından aldığı zevkten daha fazla zevk alıyordu ,şununfarkına varmıştı,kalçaları muntazam olan her kadın azda olsa bunuteşhir etmekten,dar şeyler giymekten hoşlanıyordu,dokunulduğunda apayrıbir haz duyuyordu,bir kere tadına vardımı ,artık arkası önünden çok dahaçabuk onu orgazma götürüyordu.Çoğu kadın kocasının hoyratça saldırarakcanının yandığı,ilk denemeden sonra bu işe pek yanaşmıyordu.Halbukiilkdeneme çok yavaş ve itinayla yapılmalıydı,ben bu işte bir taneyim deyipgüldü.Şimdi starenin kalçalarını okşayıp elimi arkasına atar atmaz,ohemen domalıp,deliğinin hazır olduğunu bana gösteriyordu,deliğinin içiniadeta farfümle yıkamıştı,kim dayanabilirdiki bu görüntüye dil atarkenbile kıvranıyordu.Lanet olsun,gene uyku tutmamıştı,burak yorgundüşmüş,kıçını devirip uyumuştu.En iyisi bahçeye ineyim,biraz serinlerimbari deyip aşağıya inmeye başladım,teyzemin kapısının önündengeçerken,kapının tam kapanmadığını farkettim,teyzem izinsiz onun katınakimsenin girmesine izin vermezdi.Yavaşça kapıyı aralayıp,içeribaktım,salonda kimse yoktu,süzüldüm,kapıyıda sessizce kapattım,içerdekibüyük salondan sesler geliyordu,anahtar deliğinden içeri bakınca az dahaküçük dilimi yutuyordum.Feride bir ilahe gibi ayakta,yerde domalmışannemi kalçalarında tutmuş,beline bağlı aleti eliyle tutmuş,annemesokmak üzere.Annemde yerde geçir sevgilim,öldür,parçala,sik beni diyediye feryat ediyor.Bir anda her tarafımı ateş bastı,önümden sular adetafışkırır gibi akmaya başladı,he-le arkamdaki yanmalar,zonklamalaradöndü,bir parmağımı arkaya,diğerini klitorisime bastırdım,gördüğümmanzara aklımı başımdan almıştı.Yandaki oda teyzemin odasıydı,içeriçabucak göz attım,komidinin üzerinde belden bağlamalı bir aletbuldum,tekrar anahtar deliğine dayadım gözümü,feride artık yavaş yavaşsokuyordu,geçirdikten sonra sırtına eğilip,annemin memelerini avuçlamayabaşladı,tabi kendiside annemin arkasında domalmış oldu,onu öyle görüncekoptum,sessizce içeri girip,ferideyi kalçalarından tuttuğumgibi,önümdeki aleti arkasına dayadım,feride hafifçe başını çevirip benigördü,çok hoşuna gitmişti tabi.Ama aniden annemden çıkarıp,benikendi-siyle yer değiştirdi,bir anda önümdekini ,birşeyden habersizannemin arkaya dayayıverdi,annem hiç bir şeyin farkına varamamıştı,kendide tabi bana dayadı arkadan,arkama girince artık altımdakinin kimolduğunun hiç önemi yoktu,ben uçmuştum zaten.Feride bindirdikçe bendeanneme allah ne verdiyse geçiriyordum,annem boşalıp yüzüstü yerekapaklandı,feride hem zevkten hemde alkolden iyice sarhoş olan annemisırt üstü çevirip bacaklarını havaya kaldırdı,benide onun önüne dizçöktürüp kendi eliyle aletimi annemin göte sokturdu,omuzumdan bastırarakeğdi,bende domalmış oldum,oda bana geçirince,ben gene sapıttım,anneminbacakları havada,ben üzerine yatmış,feridede bana göttentakmıştı,memelerim annemin memelerine sürtüyordu,beni feridesanıyordu,memelerimi avuçladı emmeğe başladı,uçlarını ısırıyor,bengeçirdikçe ohh ,geçir hepsini geçir diye yalvarıyordu,işte o andagözlerini açınca,ellerindeki memelerin,arkasına girenşeyin,bana yanikendi öz kızına ait olduğunu anlayıvermişti,ama bu duruma tepki vereceğiyerde,şenaaaayy sen ha ,anneni böyle zevkten öldüren,sakın durmasakın,devam et durursan öldürürüm seni,geliyorum ,devam etdevam et deyiptekrar gözlerini kapadı,az sonra annemle aynı anda boşalmaya başladık,annem bağırmamak için dudaklarıma yapıştı,ısırıyordukopartırcasına,sonra sarsılmalarımız durdu.Bu sefer feride benidomaltıp,annemiarkama geçirdi,annemin önüne taktığı aleti kendi eliylesoktu arkama,annemide eğip oda ona geçirdi tabi,feride anneme kökleyinceannem beniöyle bir sikmeye başladıki,nerdeyse kasıkları bilekalçalarıma değiyordu,al sana küçük orospu,al sana deyip vurdukçavuruyordu.Sonra feride annemin önünde domaldı,annem ne bekliyosundavetmi,geç arkama nasılsa akraba olduk artık deyip,beni arkasınageçirtti,Böylece sabaha kadar bütün fantezileri,pozisyonları deneyereksikiştik.Gün ağırırken odama bitap durumda dönüp yatağa attımkendimi.Öğlen yemeği için burak zor uyandırdı beni,bahçeye indim annemüstsüz ip bikinisiyle havuzun kenarında oturuyordu,hemen kaşlarını çatıpbeni yanına çağırdı.Seni ben naapim,öldüre-yimmi ha,sen nasıl annene ogözle bakarsın,hadi feride neyse,ya bi gören olsa naaparız bizha,rezaleti düşünemiyormusun sen diye,ağzına ne gelirsesöylüyordu,bitince bak anne dinle şimdi beni dedim.Seni ferideyle öylegörünce değil ben, dünyada kim olsa dayanamazdı,çünki sen hayatımdagördüğüm en güzel,en seksi kadınsın,dayanılmaz bir caziben var,üstelikbende senin kızınım,senin arzularının aynısını bende duyuyorum,bunlarannemin duymak istediği en güzel sözlerdi,yelkenleri bir anda suyaindi,sahimi söylüyosun kız,gerçekten güzelmiyim ben,güzelliğim mi tahriketti seni ha deyince tabi anneciğim benim gözümde sen dünyanın en seksikadınısın,isterilerinde bana geçmiş maalesef, dedim.Annem neyseaffettim seni,bende seni becermekle suça ortak oldum zaten,deyip sarılıpdudaklarımdan öptü beni,bende onu kalçalarından tutup,parmağımıdeliğinin üzerine bastırdım. Feride yemek hazırdiye bağırıyordu,kolkolaiçeri girdik.Yemek masamız çok büyüktü bir tarafta haleyle burakoturuyor hareretli birşeyler konuşuyorlar,diğer tarafta ben şenaylaoturuyorum,feride de yemek servisini yaptıktan sonra haleyle burağınyanına oturup muhabbete katıldı,masa örtüsü kucağımı örtüyordu,şenaylahavadan sudan konuşurken elini bacağıma koydu,içim ürperdi,yavaşça eliniyukarı önüme doğru kaydırmaya başladı,parmakları artık önümükarıştırıyordu,elimde olmıyarak bacaklarım yana açıldı,kız iki parmağınıtamamen sokmuştu önümün suları artık bacaklarımdan akıyordu,herkeseafiyet olsun deyip hızla yukarı odama çıktım,duşa zor attım kendimi,azsonra şenay duşta yanımdaydı,kızım naapıyoruz biz azdınmı sen diyecekoldum,o çoktan arkadan bana sarılmış bir elini göte, diğerinide önesokmuştu bile,hadi getir aleti bari,başladık artık durulmaz yanidedim,kurulanmadan yatağa atladık.Yemekte haleyle,burağın arasınaoturdum,bir müddet sonra halenin eteği altından ön-ünü parmaklamayabaşladım,diğer elimlede burağın önünü açıp aletini elime aldım,ikisidemuhabbetin bitmesini istemiyordu,halede burağa belli etmeden benimarkamı parmaklamaya başladı,burağada kulağına eğilip önüme parmağınısokmasını istedim,ohh işte gene en karlı ben çıkmıştım.Havuzdayüzerken,stareyle feridenin o gece neler yaptıklarınıdüşünüyordum,starenin durumdan çok memnun olduğu feridenin peşindenayrılmamasından belliydi,sonra aklıma birden geçen gün havuzun kenarındaburağasırtımı kremlettirdiğim an geldi,oğlan parmağını itiraz etmedenarkaya sokmuştu vay velet,demek versem becerecek yani,,,,neden olmasınbir daha deniim bakim deyip kenara çıktım,gene ip mayomüzerimdeydi,burağın cebini çaldırdım,odasındaymış,çok acil yanıma geldeyip kapattım,zavallı çocuk koşarak geldi,gülerek hadi burakçığım çokrica edicem şu arkamı kremleyiver dedim,peki teyze deyip,yanımaçöktü,öyle olmaz bacaklarımın üstüne otur daha rahat sürersin dedim.Ginesırtımdan başlayıp aşağılara doğru indi,kalçalarımı sıvazladı,ben hiçbir şey demeden kuyruk sokumundan aşağıya doğru parmağını kaydırdı tamdeliğin üzerindeyken sıktırdım,gevşetince parmağı giriverdi,çıkartıpdaha aşağıya önüme kadar kaydırdı,yaplı parmağı önüme rahatçagiriverdi,sonra iki parmağını birden soktu,benden tepki gelmeyincetekrar yukarı arkaya soktu,diğer elinin permaklarınıda öne soktu,hafifhafif sokup çıkartıyordu,doğrulup havuza girdim,merdivenlere tutundum,bukör nokta evden görünmüyordu,yanıma çağırdım,arkamdan sarıldı,nasılteyzen hoşuna gidiyormu,beğeniyormusun beni deyince,ah teyze hastaoluyorum sana,ama sen kızarsın diye yanaşamıyordum bi türlü dedi,bendeona yanaştın işte deyip hafifçe domalıp,aletini tutup arkamayasladım,oğlan arkamdan sarılıp bir elini önüme sokup,aletinide götetakıverdi,değişiklik iyi oluyordu be dedim kendi kendime,oğlan arkamdamest,çıkartıp bir öne bir arkaya sokuyordu,boşalmam çocuktan önce olduvalla.Kendi kendime düşünüyordum,feride benimle ve annemleyatıyordu,yıllardan beri teyzem onu boşuna yanından ayırmıyordudemek,teyzemin fiziği anneminkinin hemen hemen aynıydı,ama o dahaseksopateldi,şimdi yemekte annemle teyzemin arasındaoturuyordum,giydikleri mini etekler o kadar kısaydaki,sandalyedeotururken,kıçlarının ayırımı olduğu gibi gözüküyordu,ba-caklarınıdamasanın örtüsüyle tamamen örtüyorlardı,çok komiktidoğrusu.Annemeyaptığım gibi teyzemin bacağına,örtünün altından elimi koydum,teyzem biran gözünün ucuyla bana baktı ama ses çıkarmadı,bende cesaretalıp yavaşyavaş yukarı önüne doğru sıvazlıyarak çıkmaya başladım,yutkun-du,sankianneme dermiş gibi devam et,devam et anlıyorum seni dedi,annemdurmadanbize bakmadan birşeyler anlatıyordu,teyzem bacaklarını araladı,önüsulanmıştı,parmaklarımı,önüne sokup çıkarmaya okşamaya devam ettim,öbürelimi annemin sandalyesinin arkasından uzatıp annemin kalçalarınısıvazlamaya başladım,parmağımla deliği armaya başladım,annemhafifdoğrularak,sağa sola ayarlı-yarak parmağımın arkasına girmesinisağladı,ikiside konuşurken sadece masaya bakıyorlardı,yüzleri-ne kanhücum etmiş,hafiften titredikleri belli oluyordu,teyzem hafiften banadoğru dönüp elini benim önüme attı,bacaklarımı hemen yanlaraaçtım,nerdeyse elinin tamamını sokacak önüme,kulağıma yemekten sonraodama gel,konuşacaklarım var seninle deyip,parmaklarını sokupçıkartıyordu,ben afiyet olsun diye kalkınca büyü bozuldu,annem ne güzeloturup kunuşuyorduk be kızım neden kalktın sanki demezmi.Bir müddetsonra teyzemin odasına gittim,kapıyı kapatıp kilitledi,kız yemekteolanları anlat bakayım,azdınmı sen ha,seni evlendirmek lazım biranönce,başka çaresi yok bu işin diye söylenmeye başladı,bende yanılıyorsunteyze,başka çaresi var,sen nasıl senelerdir idare ediyorsan bende aynışekilde yaşamak istiyorum,evlenmek çözüm değil ,annemin durumu meydandaişte,kadın evli ama isteri krizleri geçiriyor,sense sürekli orgazmmutluluğunda yüzüyorsun ,yalanmı dedim, teyzemee şey,tabi ama benimdurumum farklı,ben böyle yaşamayı seçtim,ama senin bana benzemengerekmez,bu işin geri dönüşü olmaz,bende teyze ben sende hiç bir zamanbir pişmanlık görmedim, aksine son derece mutlusun,bende bu mutluluğuseninle paylaşmak istiyorum.Teyzem yanii sen şimdi benimle sevişmekmiistiyorsun,bende evet teyze seni bir erkeğin arzulayamayacağı şekildeistiyorum,sen çok seksi,güzel ve her tarafından dişilik akan birkadınsın,sana sahip olmak sevişmek istiyorum,aynı şekilde seninde banasahip olmanı istiyorum,bu içimden geliyor durduramıyorum, kontroledemiyorum,naapim işte böyle dedim.beni yanına çağırdı,yatağa uzandıelimi tuttu,üstüne çekti,dudaklarıma yapıştı,kalçalarımı avuçladı,mademöyle al bakalım ben seninim artık,ne istiyorsan yapabilirsindeyince,dünyalar benim olmuştu sanki,teyzemle altalta,üstüste adetaboğuşur gibisevişmeye başladık.İkimizde aletleri önümüzebağlamış,sırayla birbirimizin her deliğinde denemiş, kimbilir kaç kereboşalmıştık.Yemekte olanların farkındaydım,haleyle şenay ortadankaybolmuşlar,kapıda kitliydi.Kendi kendime düşündüm,son bir ayiçindeburak kardeşi şenayı,şenay annesini,teyzeside şenayı becermişti,aslındabirbirlerini becermişlerdi,hepside hallerinden son derecememnundular,rıza beyde bu arada baldızını becermeye devam ediyordu.engarip burak kalmıştı,sadece şenayı ve teyzesini becerebilmişti,bakalımbundan sonra neler olacaktı.Ama ben hepsiyle yatıyordum,ve bir diğerininhaberi olmuyordu.Lanet olsun teyzemle sevişirken,az daha annemleseviştiğimizi ağzımdan kaçırıyordum , teyzem şüphelendi galiba,inşallahbir şey olmaz.O gün teyzemle çarşıya çıktık,annem evde dolaşırkenteyzemin odasına girmiş,onun klimalı salonunda,keyif yapıyordu.İçimdenallahın belası orospu,şu makyaj malzemelerine bak deyip,makyaj masasınaçöktüm,farkında olmadan,onu kıskandığımdanmıdır nedir,tıpkı onunmakyajını yapmışım,başıma da onun siyah uzun ,kahküllü peruğunutakınca,bir an aynada onu görüyorum sandım,nede olsa kardeşimdi benzememnormaldi ama bu sefer sanki onun kopyası olmuştum,üstümdeki eteğideatıp çırılçıplak kaldım,koltuğa gömülüp,kadehimi doldurdum,aklımaferide,şenay geliyor,içim kıpır kıpır oluyordu,yarım şişeden fazlaiçmiştim,balkonun korkulukları ve üstü sarmaşıklarla doluydu,bahçe zorgörünüyordu,dirseklerimi dayayıp dışarıya bakıyordum,ama arkamda şenayınolmasını ne kadar isterdim şimdi diye hayal kuruyordum ki.Allahkahretsin odamda deli olmuştum,porno dergilere bakmaktan,koşarak aşağıindim,aa teyzemin odasının kapısı açıktı,içeri sessizce girip kontrolettim,teyzem bir elinde içki kadehi,balkonun korkuluğuna yaslanmış,diğerelininde orta parmağını arkasına sokmuş oynatıyordu, ona bir sürprizyapayım deyip,yavaşça sokuldum,kalçalarını okşamaya başladım,parmağınıçekip aletimi onun yerine yerleştirdim,hiç ses etmiyordu,yavaşçageçirdim,sırtından uzanıp memelerini okşuyor,arkadan vurmayada devamediyordum,çıkartıp öne sokuyor o kendi eliyle alıp tekrar arkayayerleştiriyordu,artık boşalmak üzereydi,çıkartıp sırtüstü yereuzandı,,,Artık gelmek üzereydim,yere sırtüstü uzandım,bacaklarımı yukarıkaldırdım,aleti tutup hemen arkama soktum,kasılmaya başlamış,tamboşalıyordumki,arkama takanın burak olduğunu, onunda ahh teyze öldürdünbeni,herseferinde seni sikmekten daha fazla zevk alıyorum,sen nemuhteşem bir kadınsın,şu kalçalarının ,dik memelerinin güzelliği kimdevar,dediğini gördüm,aman allahım beni şu anda düzen oğlumdu,ama o beniteyzesi zannediyordu,bağırsa oğlan komaya girer,ben annemi nasılbilmeden becerdim diye kendine bişey yapmaya kalkardı,o halde bellietmemem gerekiyordu,aynen devam etmeye karar verdim,zaten boşalmak üzereolduğumdan halenumarasına istemiyerekte olsa devam ettim,oğlan doymakbilmiyordu,evirip çevirip sikiyordu,artık bende hoşlanmayabaşlamıştım,kızımla sikiştikten sonra oğlumla sikişmişim çokmu demeyebaşladım,içki ve seks iyice aklımı almış kontrolu kaybetmiştim,sonundaperuğu çıkarıp işte buda sana sürpriz burakçım,teyzeni siktiğinisanırken beni anneciğini siktin,korkma bende buna çanak tutmuşsayılırım,sana kızmayacağım,sende korkma ve çekinme ,olan oldu zatengeri dönüşü yok bu işin,madem başladık devam edeceğiz,burak naapıcağınıne diyeceğini şaşşırmış,peki anne sen nasıl dersenben öyleyaparım,yalnız şunu bilki,sen teyzemden çok daha güzel genç,,seksi vedayanılmassın,eğer sen kızmassan senin her dediğini yaparım emretyeterki sen,deyince gel lan buraya şimdi becer bakiim beni ,teyzeneneler yapıyorsan aynını bende isterim deyip ,oğlanı üstüme çektim,beniadeta yedi bitirdi piç kurusu,amımı götümü bir etti desem yalan olmaz.Ogece şenayla biraz seviştikten sonra,o yorgunlukla uyudu,ama benimgözümü uyku tutmuyordu,sessizce aşağıya teyzemin odasına indim,içeridaldım,oo oooo ferideyle annem karnavaldaymışlar gibi abartılımakyajları,teyzemin yatağında düzüşüyorlar.Bir müddetseyrettim,sabretmek imkansızdı,annem ferideyi domaltmış beceriyordu,ahhferide senin için ne güzelşu anda ama bana giren çıkan bişeyyok,feridede devam et,devam et,az sonra bende seni sikecem üzülmesevgilim diyordu,soyunduğum gibi annemin arkasına geçip aleti yaslayıncaannem ,lan allahtan başka şey istesem olacakmış valla deyip o dahafifçe domaldı,bende yerleştirince annem ohh işte bu,zevk bu geçiroğlum dibine kadar sik anneciğini siiik diye haykırdı,feride hemenanlamıştı,neler olduğunu.Vay canına,demek ana oğul artıkdüzüşüyorlardı,bende bu işin altından nasıl çıkarım diyedüşünüyordum,kendiliğinden mesele hallolmuştu,çocuğun ne kadar zamandırcanı istemiştir diye düşündüm,burağı hemen domalttım,stareyide arkasınatabi,noluyo demeye fırsat vermeden starenin önündeki aleti tutup burağıngöte yerleştirdim,hadi bakalım sende geçir oğluna anneyi becermek nasıloluyormuş görsün dedim,stare sahiden ya,piç kurusu şimdi bende seni bisikeyimde sende anneye atlamak nasıl olurmuş gör dedi,buraksa durma annedayanamıyorum artık geçirsene ne bekliyosun diye inliyordu,annesioğluna geçirmiş,var gücünle sikiyor,oğlan altta zevkten iki misli olmuşsikini sokacak yer arıyordu,stareyi ayırıp domalttım,burağıda hayvangibi irileşmiş sikiyle arkasına tabi burak kökleyinceannesinin aklıdurdu,oğlum benim,koca sikli oğlum sik anneciğinin götünü siiik diyeferyat ediyor,bende burağa geçiriyordum bu arada tabikiiiRıza nedenseerkenden yorulup uyudu,bende elim önümde öylece kalakalmıştım, canımacaip sevişmek istiyordu,önümde ve bilhassa arkamda dayanılmaz bir istekduyuyordum,mut-laka birisini bulmam gerekiyordu,çocuklarınodasınagirdim,burak yoktu,şenayda çırılçıplak uyuyordu, hemen yavaşça benimkatıma indim,içeri girdim,yatak odasında olanları gördüm,stare,burak veferide üçü bir aradaydılar,kendilerinden geçmiştiler.Derhal tekrar üstkata çıkıp,şenayı uyandırdım,beni karşısında görünce hemen saldırdıtabi.Dur bi dakika kızım,hemen benimle aşağıya gel,bişeyde sormadeyip,elinden tutup,alt kata daireme girdik,şenay gördüğü manzarakarşısında büyülenmişti adeta, burak annesini domaltmış bağarta bağartasikiyor,feride de burağı.Aleme katılmamamıza ne engel vardıki,zatenherkes birbirini sikiyordu artık,gizlisi saklısı kalmamıştı.Ablamıburaktan ayırıp,gel buraya azgın orospu,benden başka seni bu evdesikmeyen kalmamış,birde ben sikiimde tam olsun diye aldım altıma,taktımaleti,geçirdimgöte,ohh hale haklısın bir sen kalmıştın,sende sik benidetam olsun,geçir haleciğim ,sik ablacını,sırayla hepiniz sikinbeni,doyamıyorum ben bu sikişe,doyamıyorum doyurun beni,her tarafımdansikin beni,boş bir tek deliği bırakmayın,diye çıldırdı,ondan sonrakoptuk,sabahlara kadar,herkes birbirini sikti,bazen beşimiz birdenboşalıyorduk,işte o zaman kıyamet kopuyordu,gerçektende sikişmeyedoyamıyorduk,sabah uyandığımızda hepimiz aynı yataktaydık ,hepimiz çokmutluyduk,artık kaçamak sikiş yoktu,herkes kimle,ne zaman isterse,rahatrahat sikişiyordu,Rıza gittikten sonra,çoğunlukla evde çırılçıplakgeziyorduk,ama feridesiz olmuyordu,o herzaman en azgınımız,engüzelimizdi,iki kişi sikişirken daima o yardıma gelirdi,ailemizemutluluk kapılarını açan,hepimizin içinde birbirimize olan,ama daimasakladığımız,içten içten arzulayıpta cesaret edemediğimiz bütün cinselarzularımızı o ortaya çıkarmıştı,kendi kendimizle o yüzleştirmiştibizi,şimdi artık birbirimize olan cinsel arzularımızı giderebiliyor veruhsal olarak rahat ediyorduk.Pek çok ailede var olan ama bastırılan bucinsel arzular,sonunda bir yerde gizli olarak patlıyor,ve facialarasebep oluyor,halbuki herşey karşılıklı,herkez istediğini eldeetmiş,alacağını almış,vereceğinide vermiştir,asla zorlamaolmadan,huzurlu ve mutluyuz,dışarıya kapalı bu yaşantımız sadece bizialakadar ediyor,biz kimseye karışmıyoruz,bizede kimsekarışmasın.Yıllardan beri adalıyız,hala da ordayız,bizi tanıdınızmı, hiçsanmıyorum,işte size ip ucu,sahilde,çarşıda,vapurda sürekli