PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : teyzem nebis

admin
12 Ağustos 2020, 15:55
teyzem nebisslm,sizlere gecen sene izinde iken teyzemle basimdan gecen olayi anlaticam.teyzem 45 yasinda bakimli harika gogusleri ve gotu olan 1.70 boylarinda kumral kalin dudakli bir afettir.dul kaldiktan sonra dahada bir afet olmusdu.istanbula yanina gitmistim.herzaman ugrardim yanina eger istanbuldaysam.koca sehirde yalnizdi teyzem oglu askere gitmis yapayalniz kalmisti.tlf acip teyzeme musaitse yanina gelecegimi soyledim cok sevinmisti.hava cok sicakdi ve yorucu bir yolculuktan sonra teyzemin evine gelmis zile basmistim.kapiyi acan teyzem beni gorunce sarildi cok sevinmisti.usutnde tek parca cicekli bir elbise vardi.vucudunu sariyordu resmen.yuruyunce o guzel gotunun butun hatlari cikiyordu meydana.gogusleri zaten zor duruyordu elbisenin icersinde.iceri gectik bir bardak su istedim teyzemden cok susamistim ve terlemistimde.bir sure teyzemle sohbet ettikden sonra dus almak istedigimi soyledim ter kokuyordum cunku.bana temiz bir havlu verdi ve dusa girdim.dusumu yapip saclarimi duzeltirken banyoda kenarda kucuk bir sepetin icindeki bisey dikkatimi cekti.ustunde ortu vardi ama bir kismi gorunuyordu.ortuyu kaldirinca ne goreyim?meger teyzemin dildosu varmis:)caktirmadan banyodan disari ciktim.altimda sadece ssort vardi ustum ciplakti.teyzem beni gorunce ohh ne guzel kaslarin var senin oyle deyip eliyle vucudumu oksamisti.e olsun dedim 1 senedir vucut calisiyorum.ama teyzemin agzi akmisti resmen.bakislari cok sinsilesmisti.neyse kahve falan derken aksam oldu bir de yemek fasli ordan burdan sohbet edince gece 11 olmustu.ama teyzemin bakislari gitgide azginlasiyodu sanki.hadi teyze getir biselerde keyfimiz yerine gelsin dedim.anladi tabi hemen iki kadeh ve bir sise sarapla iceri geldi.ayni koltukda oturuyoduk kadehleri doldurdum icmeye basladik.bir yandanda sohbete devam ediyorduk.bir zaman sonra ickiye dayanakli olmadigini bildigim teyzem yamulmaya baslamisti bile.mevzuya girdim hemen.ee teyze boyle yalniz zor olmuyomu senin icin hayat dedim.ozellikle geceleri.gecmez bu uzun geceler zor oluyodur dedim.gecmiyor zaten cok zor bir bilsen dedi.bugun sanslisin dedim bak bu gece ben varim.anlamli bir kahkaha atip omuzuma soyle bir dokundu.baya sertmis deyip pazularima da dokundu.baska sert yerlerimde var nebis dedim.hmm oylemi merak ettim nerelerin acaba dedi muzipce.bende ara bul dedim.bulunca senin olacak ona gore dedim teyzeme.oyle deyince hemen elini atti sikime.off bu ne boyle cok yaramaza benziyor bu deyip sikimi sivazlamaya basladi.sivazladikca yarragim sahlaniyordu.teyzem dilini dudaklarinda gezdirmeye baslamisti.hemen kaptim dudaklarindan teyzemi opusmeye basladik.bi yandanda sikimi oksuyordu.bende teyzemin goguslerini oksamaya baslamistim hala tas gibiydiler.teyzem su deli oglani yakindan gorim deyip sortumu cikariverdi.ben koltukda oturuyordum teyzemde yerde halinin ustunde diz cokmustu onumde.nasil bir canavar bu boyle deyip iki eliyle yarragimi oksamaya basladi.artik yarragim tas gibi olmus bayrak diregi gibi dikilmisti.teyzem tassaklarimdan baslayip yarragimi yukardan asagiya asagidan yukariya dogru yalamaya basladi.tepeye cikinca yarragimin basini dudaklarinin arasina alip emiyordu.bunu ben yerim harika bir canavar deyip yarragimin basini somuruyordu resmen.tassaklarimi tek tek agzina alip vakum gibi emiyordu.yarragimi yuzune diline vurup iyice kudurttuyordum teyzemi.sonra ellerini baldiralrimin altina koydum.teyzem yarragimi dipleme basladi sert ve hizli bir sekilde.fena sakso yapiyordu nebis teyzem.tassaklarima kadar agzina aliyordu yarragimi durmadan.basi surekli asagi yukari iniyor agzindan akan salyalar tassaklarima suzuluyordu.sonra teyzemin saclarindan tutup ben basini asagi yukari yapmaya basladim seri bir sekilde.teyzemin agzini am siker gibi sikiyordum.yarraga hasret oldugu artik cok belliydi.yarragimi kokleyip duruyordum teyzemin agzina.tassaklarim cenesine vuruyordu her saniye.nefes almasina dahi izin vermiyordum.kafasini cekmeye calisinca iki elimle yuklenip engelliyodum.oksursede aksirsada yarragimi agzina sokup duruyordum.artik gozlerinden yas gelmeye baslamisti.ama hosuna gittigi belliydi.dur yapma tmm dicek hicbir isaret vermiyodu.birazda ayakta sikim deyip ayaga kaltim teyzem yine dizlerinin ustundeydi.ellerini baldirlarima koydu.bende iki elimle basini tutup yarragimi tyezemin bogazina sokuyordum surekli.bir elimle saclarindan bir elimlede cenesinden tutup agzini siktim bir sure.makyaji akmaya baslamisti iyice.benim yarragimda iyice sismisti artik.gelecegimi anlayinca teyzemin agzina yarragimi kokledim basinida iyice bastirdim ve bogazina yyanardag misali patladim.yarragim yavas yavas agzindan cikarirken dahi teyzem yarragimin basini vakumlayip icindeki dolleride emmisti.sira bendeydi bu sefer ben yere dizlerimin ustunde durdum.elbisesinin altina girdim kilotunu cikarip teyzemin amina yumuldum.iyice sulanmis amcigi cok tatliydi yaniyordu resmen.puruzsuz tertemiz yarraga hasret bir amdi teyzemin ami.yaladikca teyzem inlemeye baslamisti.sert sert dil darbeleri atiyordum aminin iclerine dogru.aminin dudaklarini hafif isirip emiyordum.agzim resmen yapismisti teyzemin amina.teyzemde elleriyle basimi amina dogru bastiriyor ye benim bal kutumu cok guzel devam et diye inliyordu.teyzemin amini gotunu parmaklaya parmaklaya bi hal olmustum.dilimle amini sikiyordum.orta parmagimi got deligine sokup amini emiyordum bayiliyordu.bir zaman sonra teyzem titreye titreye bosaldi.hemen ayaga kalkip teyzemi ayakta domalttim.elbisesini cikardim.o harika gotu karsimdaydi.gotune 2-3 tokat atip yarragimi got yariginin icine surtmeye basladim.teyzemin got deligi acilip acilip kapaniyordu.teyzem hadi kokle amima sik amimi hasretim yarraga diye inliyordu.teyzemin o gotunun guzelligine iyice baktikdan sonra dayadim yarragimi teyzemin amina.tek hamlede kokledim hepsini icine.teyzem bir offff cekti aci aci.omuzlarina asilip basladim teyzemin amini sikmeye.yarragim got yariginda ngecip teyzemin amina buyuk bir hasmetle girip girip cikiyordu.tassaklarim her saniye teyzemin kicina vuruyordu.yarragim her girisinde teyzemin gogusleri havalaniyordu.otomatige almis gibi teyzemin amini sikiyordum sert sert.teyzem kesintisiz inliyor garip garip sesler cikariyor arada bir kokle aslanim koklee diye bagiriyordu.teyzmi amindan omuzlarina asilarak saclarina asilarak iyice bir siktim.2 kere bosaldigini anlamistim.sira gotunden sikmeye gelmisti.teyzemin o harika gotu sikilmezmiydi.teyzemin got deligini iyice yalayip emdim parmakladim.gotunden sikilcegini anliyan teyzem yavas yavas gir cok acitma diye soyleniyordu.yarragimi got deliginin ustune koyup iteklemeye basladim.her biraz girisinde teyzem derin derin soluyor inliyordu.yarragim yarisina kadar girmisti artik.teyzemin got deligi yarragimi sariyodu resmen daracikti.yarragimi cikarip tekrar yavasdan soktum tekrar tekrar yaptim en sonunda hepsini kokledim teyzemin gotune.teyzemde bir ciglik patladi ardindan.yarragimin hepsi teyzemin got deliginin icindeyken oyle durdum.yavas yavas gel git yapmaya basladim.gitgide gel gitleri hizlandirdim.alismaya baslamisti artik teyzemin got deligi yarragima.derken belinden iyice tutup seri halde yarragimi teyzemin got deligine sokmaya basladim.ben soktukca teyzem inliyordu ben soktukca teyzem inliyordu.yarragimi kokledikce baldirlarim teyzemin kicina vurup ses yapiyordu.tokat ata ata sikiyordum teyzemi gotunden.siktikce sikesim geliyordu nasil sariyodu got deligi yarragimi.teyzem zevkten koltugu tirmaliyordu resmen.boncuk boncuk terlemistik ikimizde.teyzem iyice kendinden gecmis gecir aslanim sik beni gotumden daha sert daha sert diye delirmis gibi inliyordu.teyzem oyle dedikce ben dahada sert sikiyordum teyzemi gotunden.artik yarragim kirmizi olmustu resmen.bir sure sonra teyzemin gotunun derinliklerine bosaldim yigildim kaldim sirtina dogru.sigara molasi verdik su ictik malum baya su kaybetmistik.teyzem bulmus yarragin hasini vakit kaybedermi.hemen aldi agzina tas gibi yapti yarragimi.oturdum koltuga oda yuzu bana donuk olarak yarragimin ustune oturdu.deli gibi sert sert ziplamaya basladi yarragimin usutunde.zipladikca gogusleri hopluyodu.goguslerini tek tek eme eme bitiriyodum teyzemi.aminin sulari koltuga akiyordu artik.ellerimle gotunden tutup sert sert oturtturuyodum teyzemi yarragimin ustune.terden saclari islanmis ama hala yarragimin ustunde zipliyordu.sonra yarragimi amindan cikarip gotune soktu.nasil simdi daha cok hosuna gidiyor dimi deyip yarragimi got deliginde kaybediyordu ziplayarak.bende alttan yarragimi ileri dogru itikliyor teyzemi gotunden sikmenin zevkini yasiyordum.o kalin dudaklarini somuruyordum sikerken.teyzem yorulunca teyzemi koltugun kenarina yuz ustu domalmis sekilde yatirdim.on tarafina gecip bir muddet agzina verdim yarragimi iyice tukurukleyince gectim arkasina got deligine abandim iyice.beline bastira bastira sikiyordum teyzemi gotunden.o bombeli gotu iyice havaya kalkiyor yarragim got deligine sert sert giriyordu.teyzem zevkten koltukda dis izleri cikariyordu artik.sonra delik degistirip bu sefer amini sikmeye basladim.yag gibi kayiyordu yarragim teyzemin aminin derinliklerine her saniye.gelecegimi anladigim zaman yarragimi cikarip o harika gotunun usutne vuruyor sonra tekrar abaniyordum amina teyzemin.teyzemi oyle hem amindan hem gotunden fena siktim.gelecegimi anlayinca hemen koltuga oturdum teyzemi suratina fiskirttim spermleri.sag gozunu acamiyordu spermlerden bir yandanda agzina dudaklarina gelmis olanlari yaliyordu.parmagiyla yuzundeki spermleri toplayip agzina getirip yuttu.ne azgin teyzem varmis benim megerse.teyzemi bu sefer yemek masasinin ustune belden yukarisi yatmis sekilde yatirdim.yuzu masanin usutndeydi.bacaklarinin arasina gectim hemen.o guzel gotunu oksamaya basladim sert sert.got yarigini aciyor amini got deligini parmakliyor egilip emiyordum.hangisinden baslayim deyince gotumden basla zevki bir baska oluyo dedi.memnuniyetle nebis deyip basladim yine teyzemin o harika gotunun deligini sikmeye.saclarina asila asila geciriyordum yarragimi teyzemin gotune.bir muddet sonra masa ayni yerinde degildi.teyzemin gotunu sikmekten masa ileri dogru gitmisti.sonra amindan sikmeye basladim ellerimle masa kenarlarindan tutup kuvvet alarak siddetli bir sekilde yarragimi teyzemin amina sokup sokup cikariyordum.masanin ustu islanmisti iyice terden.sonra teyzemi sirt ustu yatirdim masanin ustune bacaklarini omuzuma atip gozlerine baka seri sekilde amini sikmeye basladim.abandikca abaniyodum artik teyzem boynumu opyuor isiriyordu zevkten.sonra ayakalrini havada birlestirip teyzemin kicini biraz kaldirmis oldum.got deligi yine sik beni diyordu resmen.durmak yoktu teyzemi bu gece perisan edecektim yarraga iyice doyuracaktim onu.o got deligini vakit gecirmeden sikmeye basladim.nasil ses cikiyordu yarragim gotune girerken teyzemin.teyzem orgazm ustune orgazm olmustu.hayvan gibi sikiyordum teyzemi gotunden.iyide gaz veriyodu bana dagit parcala gotumu gecir aslanim durma diye inliyordu.sonra teyzemi masanin usutunde sirtustu yatirdim basi haric butun vucudu masanin ustundundeydi.basi bosluktaydi.yarragimi agzina verdim bende ustune dogru uzandim.amini yalamaya basladim.hem agzini sikiyordum sert sert hemde amini yaliyordum teyzemin.teyzem iyice kudurmustu.basini yukari dogru kadirip duruyor yarragimi iyice kokluyordu.teyzemin agzini sikmekde harika biseydi.artik salyalar teyzemin gozlerine akiyordu.saclari tukuruk salya olmustu.ama ne onun umrundaydi nede benim.agzini son surat sikiyordum doyasiya teyzemin.amini emiyordum sert sert.ben oyle emdikce teyzem yarragima bir baska saldiriyodu.10dk sonra falan teyzemin agzina yine bosaldim.son kez gotunden sikmek istedim.teyzemi yuzu duvara gelicek sekilde ayakta posizyona aldim.kicini biraz domalttim.ellerim onun ellerinin ustunde duvarda olacak sekilde basladim teyzemi gotunden sikmeye.yaylana yaylana sikiyordum teyzemi gotunden.o bombeli gotune girdikce yarragim teyzem pazularini isiriyordu zevkten.sonra ellerimi attim goguslerine goguslerinden tutta tuta sikmeye basladim teyzemi gotunden.teyzem yarragim daha sert girsin diye gotunu geri geri itip duruyordu.ellerimle gotunun yanaklarindan tutup acarak got yarigini yarragimin gotune girisini seyrettim bir kac dakika muthisdi.teyzemi iyice yapistirdim duvara siktikce.duvarla yarragim arasinda kalan teyzem zevkten inliyordu.gelecegin zaman bana soyle agzima isttiyorum dollerini dedi.fazla bir zaman gecmedi zaten isareti alinca hemen donup dizlerinin ustune oturdu yarragimi agzina aldi dipledi.bikac dakika gel gitden sonra teyzemin agzina bosaldim.teyzemle o gece baya bir kilo vermisizdir.2 gun icin gelmistim beni salmadi esir aldi resmen 1 hafta kaldim onda.her gun teyzemi hayvan gibi siktim.oda oyle istiyordu zaten.yine gelmemi dort gozle bekliyor.fazla bekletmicem yaziktir:)