PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kacamak

admin
03 Ekim 2020, 03:45
Kacamakmerhaba ben aslen giresunluyum ama izmirde yaşiyorum. Başimdan geçen bir olayi anlatmak istiyorum,çaliştiğim firmada 3 yildan beri çalişiyorum ve patronumla aram iyi sali günüydü galiba ama tam olarak hatirlamiyorum ama beni tek yaşadiğimi arkadaşlarim biliyordu patronum beni evine yemeğe çağirdi ve onlara gittik yaşi 65eşide 56 yaşinda neyse yemeğimizi yedik ve birlikte raki koydu olmaz dediysemde patron ne derse o olur :) bende içmeye başladim saat 23:00 civari ben gitmem gerek dedim biraz daha kal dedi bende şaka olsun diye istersen kalim dedim oda ciddiye aldi kalabilirsin dedi yatağimi hazirladilar ben uyumaya gittim patron sizdi kaldi ben çakir keyfiydim yatarken eşi yanima geldi bişeye ihtiyacin varmi diye sordu bende yok dedim işiği kapati ve bana sesini çikarma dedi ve yanima girdi kulağima beni istiyormusun dedi şaşirdim kaldim sarhoşluğum gitti walla cvp veremedim.sonra bana beni yala dedi bende sevişmeye başladim ve oda benimkini ağzina aldi saat 4:00 gibiydi benimkinin üstüne oturdu ve böyle bişey olmaz daracikti ve sicacik baya birliktelik yaşadim ama beni gerçekten memnun eden buydu daha sonrada gittim ama bişey olmadi istemedi gece uyurken onu hayal ediyorum itiraf ediyorum ben onu istiyorum beni mutlu etti